Tobb Kadın Girişimciler Kurulundan Üniversiteye Ziyaret

Tobb Kadın Girişimciler Kurulundan Üniversiteye Ziyaret
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Adıyaman Kadın Girişimciler Kurulu, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Adıyaman Kadın Girişimciler Kurulu, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa Talha Gönüllü’yü ziyaret etti.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, TOBB Adıyaman Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Selda Tandoğan Demirel ve kurul üyeleri, Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’ye Adıyaman’da kadın girişimciliği ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi. TOBB Adıyaman Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Selda Tandoğan Demirel, kadınların iş hayatında ve sosyal hayatta daha fazla yer alması noktasında çalışma yaptıklarını söyleyerek Adıyaman Üniversitesi’nde kız öğrencilere yönelik ‘Finansal Okuryazarlık’ eğitimi vermek istediklerini Prof.Dr. Mustafa Talha Gönüllü’ye iletti.
Prof.Dr. Mustafa Talha Gönüllü ise, ziyaretlerinden dolayı TOBB Adıyaman Kadın Girişimciler Kuruluna teşekkür etti. Gönüllü, Adıyaman’ın gelişmesinde kadın girişimcilerin iş hayatında daha aktif rol almalarının önemine vurgu yaparak üniversite olarak yürütülen çalışmalarda gerekli desteği vereceklerini söyledi. Ziyarette, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Niyazi Kahveci ve Prof.Dr. Ahmet Pınarbaşı da yer aldı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com