Tokat gibi cevap!

Tokat gibi cevap!
Sözcü Gazatesi ile Zaman Gazetesi arasındaki düello tüm hızıyla sürüyor. Sözcü yalan haber yaptı diyen cemaatin gazetesine tokat gibi cevap!

HAL­KI ti­raj­la kan­dı­ran ce­ma­at ga­ze­te­si Za­man, ya­lan ha­ber­le de kan­dı­rı­yor… SÖZ­CÜ, Ata­türk ha­lı­sı­nın pas­pas ya­pıl­dı­ğı­nı yaz­dı. Za­man düz­me­ce ol­du­ğu­nu id­di­a edip ka­ra­la­ma kam­pan­ya­sı baş­lat­tı. Oy­sa ha­be­r doğ­ruy­du.

Ti­raj­da yalan söyleyen Zaman Gazetesi, haberde de halkı kandırmaya kalktı. Cemaatin yayın organı dün, gazetemiz SÖZCÜ’yü kurgu haber yapmakla suçladı. Marmaris’te Atatürk portreli duvar halısının paspas yapıldığına ilişkin, “Sonunda bunu da gördük”?başlıklı haberimizin doğru olmadığını öne sürdü. Üstüne de iftira attı. Paspası, “SÖZCÜ mu­ha­bi­ri­nin ka­pı­ya koyduğunu” id­di­a et­ti.

Marmaris’te muhabirimiz yok

Oysa SÖZCÜ’nün, Marmaris’te bir muhabiri bulunmuyor. Dolayısıyla böyle bir haberi kurgulaması mümkün değil. Habere nasıl ulaştığımıza gelince; Ata­tür­k’­e yönelik bu saygısızlık önce www.mar­ma­ris­gun­cel.co­m adresindeki sitede yayınlandı. Fo­toğ­ra­fın üze­rin­de de sitenin logosu var­dı. SÖZCÜ, haberi gördü, site yetkilileriyle temasa geçti, haberin bilgileriyle logosuz resmini aldı ve Türkiye’ye duyurdu. SÖZCÜ, halkın sevgisiyle güvenini, ilkeli, doğru ve cesur haberciliğiyle kazandı. Kim ne kadar iftira atarsa atsın, bu yoldan da asla dönmeyecek… (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com