"Tokat Nasıl Geliyor Görecekler"

"Tokat Nasıl Geliyor Görecekler"
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe ile oynayacakları maç öncesi çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

A Haber'e telefonla bağlanan Hacıosmanğlu, Fenerbahçe maçıyla ilgili olarak; "Futbol sahada oynanıyor. Eksiklerimiz olmasına rağmen iyi bir kadromuz var. Trabzonspor'un daha rahat futbol oynaması adına ne yapılması gerekiyorsa biz onu yapıyoruz. Biz onlardan mücadele etmelerini istiyoruz. Oyuncularımız Trabzonspor sevdalılarına yakışan mücadeleyi sahada sergileyecektir. 
 
İç sahadaki başarımızın bu maça da yansıyacağına inanıyorum. Fenerbahçe'yi yenmek için oynarsanız yenersiz. Ben futbolcu arkadaşlarıma inanıyorum. Maçın Trabzon'a zarar vermeden bitmesini umuyoruz. Gelen insalar misafir olduklarına göre davranırlarsa, Trabzon'un her ferdi misafirperverdir. Biz şampiyon olamayacaksak kimin şampiyon olacağı bizi ilgilendirmez" dedi.
 
Hacıosmanoğlu, maçın hakemi Bülent Yıldırım hakkında; "Bülent Yıldırım'ın 2010/11 sezonunda yönettiği Trabzonspor maçları unutulmadı. Yarın dikkatli olmak zorunda" diyerek uyarılarda bulundu.
 
"YENİDEN YARGILAMA OLABİLİRMİŞ, SANA MI KALDI?"
 
Hacıosmanoğlu, Şike Davası süreciyle ilgili olarak; "Avrupa Kulüpler Birliği Başkanı ile görüşmeler yapacağım. Avrupa ile sürekli temas halindeyiz. Önemli şeyler olacak. Beklesinler, Avrupa'dan tokatın nasıl geleceğini Türkiye'de adaleti tecelli etmeyenler görecekler. Avrupa'da şike cezalarının yenileri hazırlanıyor" dedi.
 
"Yeniden yargılama olabilir" diyen Adalet Komisyonu Başkanvekili Hasan Köylü'ye de seslenen Hacıosmanoğlu; "Yeniden yargılama olabilirmiş. Sana mı kaldı ya?" ifadelerini kullandı.
 
"MERK TÜRKİYE'DEKİ DÜZENE ADAPTE OLMUŞ"
 
İbrahim Hacıosmaoğlu, yayıncı kuruluşun hakem yorumcusu Markus Merk ile ilgili olarak ilginç yorumlarda bulundu. Hacıosmanoğlu; "Lig TV'deki Alman arkadaşımız para kazanabilmek için Türkiye'deki düzene uyuyor. Onun görevine son verilmeli. Geçen sene top çizgiyi geçmiş, piyerodan da geçtiği görüldü. Merk "Gol değil" dedi. Çabuk adapte olmuş" dedi. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com