TOKİ’den yüzde 20 indirim fırsatı

TOKİ’den yüzde 20 indirim fırsatı
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) borcunu ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için uygulayacağı indirim kampanyası bugün başlıyor.

TOKİ, konut ve iş yeri alıcılarından gelen yoğun talep üzerine indirim kampanyası düzenledi. İndirim kampanyasında, hak sahiplerine peşin ve 3 ay vadeli olmak üzere iki ödeme alternatifi sağlandı. Borç bakiyesini peşin kapatan yüzde 20, 3 ay vadeli eşit taksitler halinde kapatan ise yüzde 17 indirimden yararlanabilecek. İndirimden faydalanmak isteyenler, konut kredisi de kullanabilecek. TOKİ’nin bahar kampanyasından yararlanmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarının, başvuru tarihi itibarıyla ödemekle yükümlü oldukları taksitlerini yatırmaları gerekiyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, 22 Nisan–17 Mayıs tarihlerinde, satış işlemlerini gerçekleştiren bankaya başvurabilecek. Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında, indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacak. Kampanyadan, satışları 2011 sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2011 sonuna kadar başlamış, geri ödemeleri devam eden konut ve iş yeri sahipleri yararlanacak. (BCK)

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com