Tolga Karel Hüngür Hüngür Ağladı

Tolga Karel Hüngür Hüngür Ağladı
Defne Joy Foster'ın ölümünden saatler önce Foster'le eğlence kulübüne giden ünlü oyuncu Tolga Karel gözyaşları içinde yaşadıklarını anlattı.

TOLGA KAREL'LE TAKSİM'DE EĞLENMİŞLER

Defne Joy Foster'in dün akşam aralarında Tolga Karel'in de bulunduğu bir arkadaş grubuyla Taksim'deki bir barda eğlendikten sonra, gazeteci Ahmet Altan'ın oğlu Kerem Altan'ın Caddebostan'daki evine gittiği öğrenildi.''Yok Böyle Dans'' adlı programda yarışmacı da olan 32 yaşındaki sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster, gazeteci Ahmet Altan'ın oğlu Kerem Altan'ın Caddebostan'daki evinde ölü bulundu.

Annesi Türk, babası Amerikalı olan Foster, 3 yıl önce evlenmişti. Foster'ın henüz 1 yaşında olan Can Kılıç adında bir oğlu var.

Ekiple birlikte gidilen evde bir süre sonra fenalaşan Defne Joy Foster, banyoya götürüldü ve kendine gelmesi için yüzü yıkanıp, yatağa yatırıldı. İddialara göre, bu arada ambulans çağrıldı. Gelen ambulans Defne Joy Foster'e müdahale etse de başarılı olamadı ve Defne Joy Foster, astıma bağlı kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

Kerem Altan'ın babası Ahmet Altan da olay yerine gelerek yaşananlar hakkında bilgi aldı.

"ELLERİM KIRILSAYDI DA GÖNDERMESEYDİM"

Defne Joy Foster'ın ölümünden saatler önce Foster'le eğlence kulübüne giden ünlü oyuncu Tolga Karel gözyaşları içinde yaşadıklarını anlattı.

Kimseyle konuşmayan ünlü oyuncu Medyatava'ya gözyaşları içinde şunları anlattı:

"İnanamıyorum... Böyle bir şey olamaz. Kendimi çok kötü hissediyorum. Bu kadar güzel ve iyi bir insan ölmüş olamaz. Dün gece beraber eğlenmeye gittik, son derece keyifli ve iyiydi. Gece boyunca hiçbir anormal durum yoktu. Bir süre sonra o ayrıldı... Ayrılırken eve gidip dinlenmesini söyledim ve ayrıldık. Sabah haberi duyduğumda inanamadım. Ellerim kırılsaydı da onu dün gece eve yalnız göndermeseydim."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com