Top modelden çarpıcı pozlar

Top modelden çarpıcı pozlar
Kanadalı top model Rick Genest Zürih'e moda dizaynırı Thierry Mugler için geldi.
Vücudunun yüzde 80'i dövme ile kaplı olan Genest, tanıtım gereği damat oldu. Kendisine eşlik eden gelin de dövmeleriyle dikkat çekti. 

ÇARPICI GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYIN
 
Kendisine Zombi de denilen yüzünde kurukafa dövmesi bulunan Kanadalı top model Rick Genest, bir moda çekimi için İsviçre'nin Zürih kentine geldi.İlk kez geldiği İsviçre'de Genest için havaalanında alışılmadık şekilde güvenlik önlemi alındı.
 
Moda dizaynırı Thierry Mugler için gerçekleştirilen fotoğraf çekimlerinde damat rolüne bürünen 27 yaşındaki Genest'e yine kendisi gibi bir gelin eşlik etti. Zürih'teki Enge Protestan kilisesi önünde gerçekleştirilen çekimlerde, Genest, yüzündeki dövmeler sayılmazsa siyah damatlık ve papyon kravatı ile normal bir damat görüntüsüne büründü.
 
10 yılda 80 bin dolar harcadı
 
Çekim arasında gazetecilerin soruları yanıtlayan Rick Genest, vücuduna dövme yaptırmaya 17 yaşında başladığını ve 10 yıldır süerkli dövme yaptırdığını söyledi. Vücudunda 400 adet böcek,kemik ve benzeri şekilde dövme bulunan Genest, bunu bir yatırım olarak gördüğünü belirterek, bugüne kadar dövmeleri için 80 bin Amerikan doları harcadığını söyledi. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com