Topal'dan Milli İsyan!

Topal'dan Milli İsyan!
Mehmet Topal, “Kriterlere uymayanlar alınmadı” diyen milli takımın yardımcı hocası Oğuz Çetin'e “Bunun açılımı nedir?” diye sordu...

Kısa sürede formasını giydiği İspanya'nın Valencia takımının değişmez oyuncuları arasına girmeyi başaran ve Örümcek Adam lakabı takılan Mehmet Topal'dan milli isyan.

Ay-Yıldızlı ekibin başına geçen Hollandalı teknik adam Hiddink'in Amerika'daki tanışma kampına götürdükten sonra adeta adını unuttuğu Mehmet, Mili Takım'a seçilmiyor olmasına anlam veremediğini söyledi.

NTV Spor'a konuşan Topal, “Her Türk futbolcusu gibi Milli Takım ne yazık ki profesyonelce bakabildiğim bir yer değil. Çünkü Ay-Yıldızlı forma hep amatör ruhla giydiğim ve gitmek için can attığım bir mertebe. Milli Takım ile Euro 2008 de yarı final oynamış bir futbolcu olarak içinde bulunduğum şartlarda Milli Takım'a seçilmemek beni incitiyor” dedi.

Hollanda ile 17 Kasım'da yapılacak hazırlık maçının aday kadrosu açıklandıktan sonra “Hocanın kendine göre kriterleri var. Bugün de yarın da alınmayan arkadaşlar hocanın birtakım kriterlerine uymadıklarından dolayı kadroya seçilmediklerini bilsinler” diyen milli takım yardımcı hocası Oğuz Çetin'e, “Bunun açılımı nedir?” diye sordu.

Bu kriterleri çok merak ettiğinin altını çizen Valencialı futbolcu, “Eminim benim yerimde kim olsa o da merak eder Şimdiden tüm ulusumuzun kurban bayramını kutlar, Milli Takım'daki arkadaşlarıma başarılar dilerim” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com