Toplantıda '8-0' gerginliği!

Toplantıda '8-0' gerginliği!
Kulüpler Birliği toplantısında gergin anlar yaşandı.

Kulüpler Birliği toplantısında ana gündem, yeni Türkiye Futbol Federasyonu'nun başkanı ve yönetim kurulunun oluşumu idi.

Ancak Galatasaray ile Fenerbahçe'nin gerginliği gündeme yine damgasını vurdu. Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir ve yönetici Cihan Kamer, Sarı kırmızılı yönetici Adnan Öztürk ile bir kez daha Kulüpler Birliği toplantısında gergin anlar yaşadılar. Nihat Özdemir'in, Galatasaray Asbaşkanı'na "Eğer futbolda geçmişte bir şeyler olmuşsa, herkes yapmıştır. Temiz kulüp yoktur" diye çıkıştığı öğrendi. Bunun üzerine Adnan Öztürk'ün, "Siz bilinçli olarak Galatasaray'ı bu kaos ortamına sokmak istiyorsunuz. Galatasaray'a bir laf söylerseniz karşılığını iki katı kalırsınız" yanıtını verdiği öğrenildi.

Tartışmaya katılan Fenerbahçe Yöneticisi Cihan Kamer de şike davasında kulüpler ile şahısların ayrı tutulması gerektiğini fikrini ortaya attı. Cihan Kamer, kulüplerin saha içi olaylara bakılarak ceza alması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Bu arada Galatasaray Asbaşkanı Adnan Öztürk'ün Kulüpler Birliği ve Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile kısa süren bir gerginlik yaşadığı bildirildi. Yıldırım Demirören'in Öztürk'e, "58 maddenin oylandığı olağanüstü kongrede 8-0'ı hatırlattığım için bana kızdınız" dediği, Öztürk'ün ise, "Hayır, kulüplerin Avrupa Kupaları'ndaki geleceğini bir çırpıda yok etmeniz hayret verici. Kulüpler Birliği Başkanı olarak bu görüş hiç şık olmadı" diye konuştuğu öğrenildi. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com