Toplu Sünnet Kayıtları Başladı!

Toplu Sünnet Kayıtları Başladı!
11.si düzenlenecek olan Geleneksel Leblebi ve Kömür Festivali'nin çerçevesinde yapılacak olan Toplu Sünnet Şöleni için kayıtların başladığı açıklandı...

Her yıl Tavşanlı Belediyesi tarafından organize edilen ve bu yıl 11.si düzenlenecek olan Geleneksel Leblebi ve Kömür Festivali'nin çerçevesinde yapılacak olan Toplu Sünnet Şöleni için kayıtların başladığı açıklandı.
Her yıl Tavşanlı Belediyesi tarafından organize edilen ve bu yıl 11.si düzenlenecek olan Geleneksel Leblebi ve Kömür Festivali'nin çerçevesinde yapılacak olan Toplu Sünnet Şöleni için kayıtların başladığı açıklandı. Tavşanlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nce alınan kayıtlarda fakirlik il mühaberi, ikametgah belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi ile dilekçenin istendiği vurgulandı.
İhtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına yönelik yapılan şölen için hazırlıkların sürdürdüğünü, belirten yetkililer toplu sünnet şölenine katılmak isteyenlerin gereken evraklarla birlikte Tavşanlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne müracaat etmeleri gerektiğini bildirildi.
Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler bu konu ile ilgili yaptığı açıklamda şunları kaydetti:
'İhtiyaç sahibi ailelerin çocukları için sosyal belediyeciliğin bir gereği olarak bu yıl da Toplu Sünnet Şöleni tertip ediyoruz. Katılmak isteyen ailelerin müracaatları Zabıta Müdürlüğü'nde görevli arkadaşlarımız tarafından alınmaya başladı. Sünnet olacak çocuklarımızla birlikte bu yıl yine birlikte olup, mutluluklarını paylaşacağız'
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com