Toplu Taşıma Aracında Sapıklık!

Toplu Taşıma Aracında Sapıklık!
İstanbul her geçen gün güvenilmez bir şehir oluyor. İşte bugün R. Ç. adlı bir erkeğin başına gelenler…

Cihan Demirci / elmahaber

Bugün İstanbul Avcılar-Zincirlikuyu metrobüs hattında ilginç bir olay yaşandı.

Her sabah olduğu gibi işe gitmek için yola çıkan ve metrobüse binen 23 yaşındaki R.Ç, yanındaki kendisi gibi erkek yolcunun bazı garip hareketlerinden rahatsız olmaya başladı.

Önceleri aracın kalabalıklığından duruma aldırmayan R. Ç. belirli bir süre sonra kişinin tacizleri artınca bağırarak tepki gösterdi.
İsmi tespit edilemeyen sapık ilk durakta inerek kaçtı.

Büyük bir şok yaşayan R.Ç, o anları metrobüste bulunan elmahaber editörüne şöyle anlattı:

İşe gitmek için Edirnekapı’dan metrobüse bindim. Araç çok kalabalıktı. Yanımda orta yaşlarda, esmer, uzun boylu, iri yarı bir kişi duruyordu. Önceleri cinsel organıma aracın sarsıntısından dolayı yanlışlıkla dokunduğunu zannettim. Rahatsız olmuştum fakat yolculuk hali diyerek ses çıkarmadım. Ancak şahıs belirli bir süre sonra yaptığı hareketleri sıklaştırarak cinsel organımı okşamaya başladı. Ne yapacağımı bilemedim. Şoku üzerimden atar atmaz bağırarak tepki gösterdim. Ağzımdan o sırada bir de küfür çıktı. Ş….siz dedim. Yanımdan özür dileyerek kaçtı. Ve ilk durakta araçtan indi. Ne olduğunu anlayamadım. Sanırım eşcinsel ve de sapıkça düşünceleri olan biriydi. Olayın etkisi hala üzerimde. Bir toplu taşıma aracında böyle bir şeyin başıma geleceğini hiç düşünmezdim. Hele de bir erkek(!) tarafından.

Yoğun Kalabalıklar Sapık Eylemlere Zemin Hazırlıyor
İstanbul’da her geçen gün şiddet ve taciz olayları artıyor. Özellikle metrobüs, metro, tramvay ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarında hırsızlık ve taciz olayları sıkça yaşanıyor. Duraklarda bekleyen birkaç tane özel güvenlik görevlisi ise bu soruna çare olmuyor….
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com