TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ SES GETİRMEYE DEVAM EDİYOR

TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ SES GETİRMEYE DEVAM EDİYOR
TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ SES GETİRMEYE DEVAM EDİYOR

ERZURUM - Bayburt Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Kulübü Rabia Kadıoğlu Parkı açılışında Milletvekili Bünyamin Özbek, Belediye Başkanı Hacı Ali Polat ve Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’na tişört hediye etti.
Gerçekleştirdikleri toplumsal faaliyetlerle isimlerini hafızlara kazıyan Bayburt Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Kulübü, Rabia Kadıoğlu Parkı açılışında da hazır bulundu. Açılış töreni sonrası Toplum Gönüllüleri Kulübü Başkanı Maruf Demir ve üyeler Milletvekilimiz Bünyamin Özbek ve Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ile bir süre sohbet etti. Daha önce yapılan çalışmalar kapsamında bastırılan 2 bin tişört için Milletvekili Özbek’ten yardım istediklerini dile getiren öğrenciler bu talebe Özbek’ten olumlu cevap geldiğini ve diğer faaliyetler sırasında da Özbek’in kendilerine birçok katkıda bulunduğunu belirttiler.
Toplum Gönüllüleri Kulübü’nün etkinliklerini yakından takip ettiğini belirten Milletvekili Bünyamin Özbek’de, kulübün gerçekten takdire şayan çalışmalar gerçekleştirdiğini ifade etti. Kulüp öğrencileri de Özbek ve Kadıoğlu’na kendilerine sunmuş oldukları yardım ve katkılardan dolayı teşekkür ederek Üzerine Toplum Gönüllüleri Kulübü yazan tişört hediye etti.
Kulüp üyeleri daha sonra Belediye Başkanı Hacı Ali Polat’a da tişört hediye etti. Öğrenciler ile bir süre sohbet eden Başkanımız Polat, kulübün kısa zamanda büyük işler başardığını belirtip öğrencilerin kendisine sunduğu Toplum Gönüllüleri tişörtünü kabul etti. Öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektiren Başkanımız Polat, sonrasında yanlarından ayrıldı.
Bayburt Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Kulübü yakın zamanda Köy okullarındaki öğrencilere kitap ve süt dağıtımı yapıp, ağaçlandırma faaliyetlerine de katkıda bulunmak üzere yaklaşık bin yedi yüz fidan dikimi gerçekleştirerek dikkatleri üzerine çekmişti.
Kaynak: İHA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com