''Toplumun huzuru bizim huzurumuzdur''

''Toplumun huzuru bizim huzurumuzdur''
KÜTAHYA - Kütahya Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu, toplumun huzurunu kaçırmaya çalışanlarla mücadele ettiklerini belirterek, ''Toplumun huzuru bizim huzurumuzdur'' dedi.

Kütahya Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu, toplumun huzurunu kaçırmaya çalışanlarla mücadele ettiklerini belirterek, ''Toplumun huzuru bizim huzurumuzdur'' dedi.
Kalyoncu, gazetecilere yaptığı açıklamada, haftanın değişik günlerinde farklı şekillerde kentin önceden belirlenen bölgelerinde uygulamalar yaptıklarını kaydetti.
Özellikle alkollü araç kullanarak insanların mal ve can güvenliğini hiçe sayanlara göz açtırmayacaklarını anlatan Kalyoncu, şöyle konuştu:
''Biz Kütahya için çalışıyoruz. Huzurun devamı için ekiplerimizin ve araç filomuzun sayısını her geçen gün artırıyoruz. Kütahya'nın huzuru için ben ve tüm ekip arkadaşlarım 24 saat halkımızın emrindedir. Toplumun huzuru bizim huzurumuzdur.''
Kalyoncu, polislerin gece yaptığı kontrol uygulamasını Emniyet Müdürlüğü binasındaki Kent Güvenlik Yönetim Sistemi İzleme Merkezinden MOBESE kameraları aracılığıyla izledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com