Toraman : "İçine kapanık..."

Toraman : "İçine kapanık..."
Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu İbrahim Toraman, İBB maçı sonrası açıklamalar yaptı.

SANSÜRSÜZHABER - Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu İbrahim Toraman, 2-2 sona eren İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı sonrası açıklamalar yaptı.

Toraman, "Bir türlü şansımız tutmuyor. Onlar da biz de kazanamadık. İkinci yarı biz daha iyi oynadık. Üçüncü golü bulabilirdik ama olmadı. Son 20 dakikada oyundan düştük. Deplasmanda iyi mücadele etmeye çalıştık, olmadı" yorumunu yaptı.

Fernandes'in ortaya koyduğu başarılı performansı nasıl değerlendirdiğinin sorulması üzerine Toraman, "Fernandes ilk başlarda çok iyi bir düzeyde değildi. Daha sonra gerçek kimliğini yakaladı. Yetenekleri üst düzeyde. Yabancı oyuncular böyle olacak. Böyle yabancı oyuncularımız olduğunda bizi üste çekiyorlar. Hem bize hem de takıma yansıyor. İnşallah daha da faydalı olur. İçine kapanık bir yapısı var. İyi niyetli çalışkan bir oyuncu" ifadelerini kullandı.

Portekizli futbolcunun takımda kalıp kalmama durumunun sorulmasına ise Beşiktaş'ın kaptanı, "Başkanımızın, yönetimimizin kararıdır. Duran topları çok iyi kullanıyor. Tabi ki böyle bir futbolcunun takımda olmasını isterim" diyerek sözlerini tamamladı. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com