TPF yönetimi, "Yerel Zincirler Buluşuyor 2014"e destek veren firmalarla bir araya geldi

TPF yönetimi, Yerel Zincirler Buluşuyor 2014e destek veren firmalarla bir araya geldi
İSTANBUL (AA) - Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) yönetimi, 16-17 Nisan 2014 tarihlerinde, Haliç Kongre Merkezi'nde altıncısı gerçekleştirilen "Yerel Zincirler Buluşuyor 2014 Konferansı...

İSTANBUL (AA) - Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) yönetimi, 16-17 Nisan 2014 tarihlerinde, Haliç Kongre Merkezi'nde altıncısı gerçekleştirilen "Yerel Zincirler Buluşuyor 2014 Konferansı ve Fuarı"na destek veren firma temsilcileriyle bir araya geldi.

TPF'den yapılan açıklamaya göre, toplantının açılış konuşmasını yapan Federasyon Başkanı Mustafa Altunbilek, Soma'da hayatını kaybeden işçilere Allah'tan rahmet, yaralanan işçilere acil şifalar diledi. 

TPF'nin kurulduğu yıldan bu yana üyeleri ile iş ortakları olan üreticilerin ve tedarikçilerin fikirlerine büyük değer verdiğini belirten Altunbilek, perakendeciler, üreticiler ve tedarikçiler olarak müşterilere değer sunmak adına bir bütün içerisinde çalıştıklarını dile getirdi.

Sektörün omurgası dağıtım kanalının sağlıklı işlemesi için bu kanaldaki tüm oyuncuların birlikte ve bilinçli bir işbirliği içerisinde olması gerektiğine işaret eden Altunbilek, şunları kaydetti:

"Bu zamana kadar 'birlikten güç doğar' sözünde olduğu gibi bizler sizlerle sizler de bizlerle büyük bir güç olduk. Yerel perakendeciler, üretici ve tedarikçilerimizle el ele vererek verimli başarılara imza attığımızı düşünüyor ve daha çok başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyoruz. Yerel Zincirler Buluşuyor, dağıtım kanalının tüm oyuncularını bir araya getirmesinden dolayı çok önemli. Altı yıldır başarıyla gerçekleşen ve gelenekselleşen bu organizasyonun hepimizin ortak başarısı olduğunun altını çizmek istiyorum.

Yerel Zincirler Buluşuyor'un sürdürülebilirliği ve verimi için ortak akıl yürütülmesi gerekiyor. Sürdürülebilir bir başarı için gerçekleştirdiğimiz etkinliklerdeki eksiklikleri, farklı bakış açılarını masaya yatırabilmek adına bir araya geldik. Nasıl daha verimli ve etkili bir organizasyon yapıp geliştirebiliriz, bunları ortaya koyabilmek adına toplandık. Çizmiş olduğumuz üç yıllık vizyon çerçevesinde geçen yıl 'insan' temasını, bu yıl 'marka' temasını işledik, 2015 yılında da 'teknoloji' temasını işleyeceğiz."

Sektör temsilcileri de perakende sektöründe teknolojinin öneminin konuşulacağı "Yerel Zincirler Buluşuyor 2015" ile ilgili görüşlerini paylaştı. Toplantıda, gelecek senenin programında, perakende sektörünün hizmet kalitesinde fark yaratmak için rekabet aracı olarak teknoloji kullanımı, müşterilere yönelik teknolojik uygulamalar, yurtiçi ve yurtdışındaki başarı hikayeleri konularının ele alınabileceği önerileri de dile getirildi.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com