Trabzon maçında "intihar" tartışması!

Trabzon maçında "intihar" tartışması!
Trabzonspor'un Milano'da Şampiyonlar Ligi maçında konuk olacağı Inter'de Palermo maçı sonrası büyük kaos yaşanıyor

Inter'in yeni hocası Gasperini'nin oynatmaya çalıştığı 3 defanslı sistem İtalya'da tüm spor otoriteleri tarafından tartışılırken, bir tepki de takım kaptanı Javier Zanetti'den geldi. San Siro'da 4-3 kaybedilen Palermo maçı sonrası kaptan Zanetti La Gazzetta Dello Sport ve Corriere Dello Sport gazetelerine iki ayrı demeç verdi.

ZANETTI'DEN GASPERINI'YE AĞIR ELEŞTİRİ

Arjantinli oyuncu, La Gazete Dello Sport'a, 'Zaman içinde bazı fikirlerini asimile edecektir. Çünkü Gasperini akıllı bir teknik adam. Eğer yaptıkları işe yaramazsa birkaç maç sonra bazı şeyleri değiştirecektir' dedi.

38'lik Arjantinli yıldız Corriere Dello Sport'a ise, 'Biz Palermo mağlubiyetinden sonra kesinlikle sakin kalmalıyız. Taraftarlar Gasperini'ye güvenmeli ve ona süre vermeli' dedi.

ÇOCUKLARINIZI ATLARIN ÖNÜNDEN ÇEKİN

La Gazzetta Dello Sport'tan Valerio Clari ise, Trabzonspor maçı öncesi Inter'in oynadığı futbolu 'kriminal bir sistem' olarak değerlendirdi. '3-4-3 zor bir sistem. 3-4-1-2 olarak da kullanıyor. Ama Türklere karşı Gasperini aynı sistemi uygularsa, 'grazie mille' denilecek bir durum ortaya çıkabilir. Çünkü Türkler, hata bekleyen ve her zaman 'çocuklarınızı atlarının önünden kaçırmanız' gereken oyun oynarlar. Ben Gasperini'nin, Türklere karşı intihar edecek mi merak ediyorum?


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com