Trabzon Teofilo'dan İlk Defa Yararlanacak!

Trabzon Teofilo'dan İlk Defa Yararlanacak!
Kolombiya ligi takımlarından Once Calmas, Teofilo'yu almak için Trabzonspor'a resmi teklifte bulundu.

Trabzonspor, sorunlu futbolcusu Teofilo'dan kar yaparak kurtuluyor. Teofilo'yu almak için Trabzonspor'a resmi teklifte bulunan Kolombiya ligi takımlarından Once Calmas, 3.5 milyon Dolar'ı gözden çıkardı. Genel Sekreter Hasan Yener, transferin bu hafta içerisinde netlik kazanabileceğini belirterek, "Teofilo'yu aldığımızdan daha pahalıya satarız" dedi.

Trabzonspor'da sezon başı hiçbir sorun yokken birden izinsiz olarak şehri terk eden ve hala dönmeyen Teofilo, sorunu çözülmek üzere. Bu futbolcu için FIFA nezlinde girişimlerde bulunan Trabzonspor yönetimi, Kolombiya'nın Once Calmas kulübünden gelen transfer teklifi ile şaşkınlık yaşadı. Hemen bu kulüple resmi temaslara girişen Bordo - mavili yönetim Teofiyo'yu aldıkları rakam olan 3.2 Milyon Dolar'dan 300 bin dolar daha fazlasına satabileceklerini açıkladı. Bu teklife sıcak bakan Calmas kulübü de resmi teklifte bulundu.

"TEMİNAT MEKTUBU TALEP ETTİK"

Transfer girişimlerini doğrulayan Genel Sekreter Hasan Yener de, Teofilo'nun Calmas kulübüne transferinin bu hafta içerisinde netlik kazanabileceğini belirterek, "Teofilo'yu biz tanıttık ve ona marka değeri kazandırdık. O yüzden aldığımızdan daha ucuza satma gibi bir düşüncemiz asla olamaz. Şu anda görüşmeler sürüyor. Aslında prensipte anlaşma sağlandı ama biz parayı alabilmek için banka teminatı istedik. Bu teminat geldiği taktirde transfer hemen gerçekleşecektir" diye konuştu.

"ZAFER YELEN'İ BEDELSİZ SATMAYIZ"

Yener, Bursaspor'dan transferleri gündemde olan Muhammet ve Eren'i ise sezon sonu almayı planladıklarını ifade ederek, "Biz onları istiyoruz. Eğer sezon sonu kendileri de gelmek isterse bu transferler gerçekleşir. Ayrıca Zafer Yelen'e ise transfer izni verdik. Bu futbolcu Almanya'da kendisine kulüp arıyor. Onu bedava almak için bize teklif yapan bir çok kulüp oldu ama biz hiçbir oyuncumuzu para almadan satmayız" dedi. Bu arada Muhammet ve Eren'in Bursaspor ile olan sözleşmeleri sezon sonunda sona erecek ve iki futbolcu bedelsiz olarak transfer edilebilecek.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com