Trabzonspor Aşığıyım!

Trabzonspor Aşığıyım!
Bordo-Mavili defansın sigortaları arasında yer alan Giray Kaçar, “Kovulmadığım sürece buradan ayrılmaya niyetim yok” dedi...

Bordo-Mavili takımda sezon sonunda sözleşmesi bitecek futbolcular arasında yer alan ve yönetimden davet alır almaz ilk masaya oturan isimlerden biri olan Giray Kaçar, Trabzon ve Trabzonspor sevgisinin artarak sürdüğünü söyledi.

İmza töreninde yöneticilere, “İsterseniz ömürlük imzalarım” dediğini açıklayan başarılı defans oyuncusu, “Çünkü sadece ben değil ailem de bu şehre aşığız.
Dünya'da eşi benzerine rastlamadığımız, günün 24 saati futbol konuşan böyle bir şehrin takımda olmak bana büyük haz veriyor. Bu nedenle kovulmadığım sürece buradan ayrılmaya niyetim yok. Ayrılsam bile Trabzon'a ve Trabzonspor'a sevgim bir ömür boyu sürecek” dedi.

'ÖZLEMİ BİTİRECEĞİZ'
Takım olarak herkesin şampiyonluğu düşündüğünü ifade eden Giray, “Gerçi hocamız Şenol Güneş, şampiyonluk kelimesini ağzımıza almamızı istemiyor ama sadece bizim değil şehirdeki herkesin dilinde bu var. İnşallah sezon sonunda ipi göğüsleyip Trabzonspor'un 26 yıllık şampiyonluk özlemini bitireceğiz” diye konuştu. Giray, sezon sonuna kadar takımın değişmezi olmak istediğini de sözlerine ekleyerek, “Oynadıkça olgunlaşıyorum. Ayrıca milli takım hayalim de var. O kutsal formayı bir gün giyeceğim günün hayaliyle
yaşıyorum. Çok çalışıyorum ve kendime güveniyorum. Eksiklerimin farkındayım. Bunları daha fazla çalışarak gidereceğimden kimsenin kuşkusu olmasın” ifadelerini kullandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com