Trabzonspor kansere savaş açtı!

Trabzonspor kansere savaş açtı!
Trabzonspor, Karadeniz müziğinin ünlü sesi Kazım Koyuncu'nun anısına yaptırdığı tişörtleri Çarşamba günü piyasaya sunacak.

Trabzonspor, adı kulüple özdeşleşen Karadeniz müziğinin ünlü sesi Kazım Koyuncu'nun anısına yaptırdığı tişörtleri Çarşamba günü piyasaya sunacak. Tişörtlerin geliri de kanserle savaşa aktarılacak.

Trabzonspor'un lisanslı ürünler markası TS Club, Trabzonspor aşığı ve Türkiye'nin önemli sanatçılarından Kazım Koyuncu'yu anarken onun kimliğinde kanserle mücadeleye de destek verecek. TS Club yaz koleksiyonu ürünlerinin ilki olan Kazım Koyuncu tişörtleri, 4 Nisan'da tüm TS Club'larda satışa sunulacak.

Üzerinde Kazım Koyuncu'nun fotoğrafı ve Trabzonsporluluğunu anlattığı, "Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı" sözünün kullanıldığı tişörtlerin satışından elde edilecek gelir Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu Derneği'ne bağışlanacak. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com