Trabzonspor'da kalacak mı?

Trabzonspor'da kalacak mı?
İstanbul'da Başkan Sadri Şener ve Asbaşkan Nevzat Şakar'la bir araya gelen ve 'yola devam' kararı aldığı açıklanan ancak Güney Kore'den yaptığı açıklamalarla kafaları karıştıran Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, yarın Türkiye'ye dönüyor.
Güneş'in hafta içinde Başkan Sadri Şener'le İstanbul'da yeniden bir araya gelmesi bekleniyor.
 
Trabzonspor'da transfer çalışmaları sürerken teknik direktör Şenol Güneş konusundaki belirsizlik camianın bir numaralı gündem maddesi olmayı sürdürüyor. İstanbul'da yapılan üçlü zirvenin ardından yönetim kanadı tarafından 'yola devam' kararı alındığının açıklanmasına rağmen, Güney Kore seyahatinde yaptığı açıklamalarla hala 'kafasının karışık' olduğu izlenimi veren Şenol Güneş yarın Türkiye'ye dönecek.

Başkan Sadri Şener ve Şenol Güneş'in İstanbul'da hafta içinde yeniden bir araya geleceği öğrenildi. Bu görüşmede Sadri Şener'in, Güneş'in kafasındaki son soru işaretlerini de kaldırması bekleniyor. Görüşmede ayrıca Sadri Şener'in Güneş'ten, "Kamuoyuna Trabzonspor'la yola devam edeceğini kesinleştiği" yönünde bir açıklama yapmasını isteyeceği de vurgulandı.
 
GÜVEN BUNALIMI VAR
 
Güney Kore'de 4 gün süren tatili sırasında kafasındaki soru işaretlerini gidermeyen çalışan Şenol Güneş'in, yönetimin 'sorun yok' açıklamaları karşısında sessiz kalması güven bunalımına bağlanıyor.

Sadri Şener'le geçen sezon başında özellikle transfer konusunda yaşanan görüş ayrılıklarının bu sezon giderileceği yönünde söz almasına rağmen bu konuda yönetime yeteri derecede güvenemeyen Güneş'in, yakın çevresine, "Geçen sezon başında da aynı görüşleri paylaşmış, birbirimize çeşitli sözler vermiştik ama sonra bunların hepsinin gerçekleşmediğini gördüm" diyerek içinde bulunduğu durumu açıkladığı öğrenildi.

Hafta içinde yapılacak görüşmede Şenol Güneş'in bu rahatsızlıklarını Başkan Şener'e ileteceği ve ikilinin masadan nihai bir karara varmış olarak kalkacaklarının beklendiği vurgulandı.
 
Öte yandan transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'da Liecester City'nin Fildişi Sahilli stoperi Sol Bamba konusundaki tüm pürüzler giderildi. Sol Bamba'nın hafta sonuna kadar Trabzon'a gelmesi ve kenti gezerek kalacağı evi beğenmesi bekleniyor. Bordo - mavililerin ayrıca Bursasporlu Ozan İpek için de girişimlerde bulunduğu öğrenildi. (EAK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com