Trabzonspor'da yol ayrımı!

Trabzonspor'da yol ayrımı!
Trabzonspor Basketbol Takımı Yönetim Kurulu, Başantrenör Tolga Öngören'le yollarını ayırdı...

Trabzonspor Basketbol Takımı Yönetim Kurulu, Başantrenör Tolga Öngören'le karşılıklı görüşerek yollarını ayırma kararı aldı.

Basketbol Kulübü Asbaşkanı Levent Erkuloğlu, Öngeren'le son derece önemli hedefler üzerinde uzlaşarak yola çıktıklarını ancak geçen sürede saha sonuçları itibariyle yaşanan olumsuzluk nedeniyle sürecin planlandığı gibi işlemediğini vurguladı.
 
Gelinen noktada son derece medeni ölçüler içerisinde yaşanan görüşmelerin ardından iki tarafın da yeni bir kan değişikliğine ihtiyaç bulunduğu fikrinde görüş birliğine vardığına belirten, Erkuloğlu, "Sayın Tolga Öngören'le birlikte görev yaptığımız süre içerisinde hiçbir itilaf yaşamadık. Aksine uyumlu bir çalışma dönemi geçirdik. Ancak sporun doğası içerisinde maalesef sonuçlardan kaynaklanan böylesi ayrılıklar yaşanabiliyor. Bu vesileyle kendisine bir kez daha teşekkür ediyor, önümüzdeki yaşantısında başarılar diliyoruz" dedi.
 
Levent Erkuloğlu, Öngören'e bugüne kadar verdiği hizmetlerinden dolayı tekrar teşekkür ederek, kendisine bir plaket verdi. (EMK)

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com