Trabzonspor'dan sert tepki!

Trabzonspor'dan sert tepki!
Trabzonspor, TFF Basın Sözcüsü Mete Düren'şn geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaları sitesinden yaptığı bir açıklama ile sert bir biçimde eleştirdi.
Trabzonspor, internet sitesinde "TFF Basın Sözcüsü ve Beşiktaş Kulübü eski yöneticilerinden Prof. Dr. Mete Düren’in, CNN Türk'te katıldığı programında şikeyle ilgili yaptığı yorumlar Türk futbolunun hangi ellerce yönetildiğinin en önemli göstergesi olmuştur. Yıldırım Demirören yönetimindeki TFF’nun şike sürecini düzgün bir şekilde sonuca bağladığını ileri sürecek kadar duyarsız olan Düren, bu tavrıyla adli yargıyı hiçe saymış, devletin polisinin, mahkemelerin aylarca süren çalışmalarıyla verdikleri kararı görmezden gelmiştir." cümlelerine yer vererek TFF'nin hukuku hiçe saydığını iddia etti.
 
Bordo mavililerin yayınladığı bildiride, ayrıca "Türk futbolunun içerisinde aktif olarak 15 yıl geçirdiğini söyleyen, bu sürede hiç şike duymadığını savunan, sahada oynanan futbolun da temiz olduğuna inandığını belirten Düren’in nasıl bir körlük içerisinde yöneticilik yaptığını önce Beşiktaş camiasının ardından da Türk futbolseverlerin takdirine bırakıyoruz." ifadeleri yer aldı ve Mete Düren'in at gözlükleriyle yöneticilik yaptığı ima edildi.
 
Bildiri, "Adli yargıyı yok sayan bu anlayışı bir kez daha kınıyor, artık bu federasyon yönetim kurulunun ülke futboluna verecek hiçbir hizmeti olmadığı yönündeki düşüncemizi kamuoyuyla paylaşıyoruz." ifadeleriyle son buldu.  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com