Trabzonspor'dan Yıldırım'a tepki

Trabzonspor'dan Yıldırım'a tepki
Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Şekip Mosturoğlu'nun Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'i ziyaret etmesini sert şekilde eleştirdi.

Ziyaretin zamanlamasına dikkat çeken Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, şunları söyledi: "Fenerbahçe Kulübü, Profesyonel Futbol Disiplin Kulunu'nun (PFDK) Meireles'e verdiği cezadan sonra Futbol Federasyonu'nu eleştiren bir açıklama yayınladı.

Bu saate kadar Futbol Federasyonu'ndan Fenerbahçe Kulübü'nün bu açıklama nedeniyle Disiplin Kurulu'na sevk edildiğine dair bir haber duymadım. Daha önce Trabzonspor'un TFF ile ilgili yaptığı açıklamadan dolayı başkanımız Sadri Şener hem hak mahrumiyeti hem para cezası, kulübümüze de para cezası almıştı. Fenerbahçe Kulübü hakkında herhangi bir disiplin soruşturmasıyla ilgili açıklama gelmezken, İstanbul 16'ncı Ceza Mahkemesi'nin şike ve teşvik nedeniyle cezalandırdığı Sayın Aziz Yıldırım'ın ve Sayın Şekip Mosturoğlu'nun, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'le görüşmesi kulübümüzce manidar bulunmuştur. Şekip Mosturoğlu'nu ayrıca PFDK da cezalandırdı."


Hasan Yener, "Trabzonspor Kulübü olarak her zaman temiz futbol ve Fair-Play'in konuşulmasını istediğimiz bir ortamda federasyon, umarım bu görüşmeyle ilgili kamuoyunu tatmin edecek bir açıklama yapacaktır. Federasyondan bir futbolsever ve kulüp yöneticisi olarak bunu bekliyorum" diye konuştu.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com