Trabzonspor'un UEFA'daki rakibi belli oldu

Trabzonspor'un UEFA'daki rakibi belli oldu
Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda İrlanda Cumhuriyeti'nin Derry City takımıyla eşleşti.

Trabzonspor 2. ön eleme turu maçlarını 18 ve 25 Temmuz tarihlerinde yapacak. İlk maç Trabzon'da oynanacak.

Bu kupaya, Süper Lig'i dördüncü sırada bitiren Bursaspor üçüncü ön eleme turundan, üçüncü sırada tamamlayan Beşiktaş ise play-off aşamasından katılacak.

Bursaspor'un rakibi 19 Temmuz, Beşiktaş'ın rakibi ise 9 Ağustos'ta çekilecek kuralarla belirlenecek.

UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme Turu kuraları

Víkingur (FRO) v FC Inter Turku (FIN)
VMFD Zalgiris (LTU) v Saint Patrick's Athletic FC (IRL)
AUK Broughton FC (WAL) v FK Ventspils (LVA)
JK Trans Narva (EST) v Gefle IF (SWE)
KR Reykjavík (ISL) v Glentoran FC (NIR)
FC Chikhura Sachkhere (GEO) v FC Vaduz (LIE)
FC Milsami Orhei (MDA) v F91 Dudelange (LUX)
FK Metalurg Skopje (MKD) v Qarabağ FK (AZE)
FK Mladost Podgorica (MNE) v Videoton FC (HUN)
FC Flora Tallinn (EST) v FK Kukësi (ALB)
FK Teteks (MKD) v FC Pyunik (ARM)
KS Teuta (ALB) v FC Dacia Chişinau (MDA)
AC Libertas (SMR) v FK Sarajevo (BIH)
Sliema Wanderers FC (MLT) v FC Khazar Lankaran (AZE)
PFC Levski Sofia (BUL) v FC Irtysh Pavlodar (KAZ)
Hibernians FC (MLT) v FK Vojvodina (SRB)
FC Astana (KAZ) v N3* (BUL)
UE Santa Coloma (AND) v HŠK Zrinjski Mostar (BIH)
NK Domzale (SVN) v FC Astra Ploieşti (ROU)
FK Rudar Pljevlja (MNE) v FC Mika (ARM)
FC Santa Coloma (AND) v Breidablik (ISL)
Drogheda United FC (IRL) v Malmö FF (SWE)
IFK Mariehamn (FIN) v FC İnter Bakı (AZE)
ÍF Fuglafjørdur (FRO) v Linfield FC (NIR)
Prestatyn Town FC (WAL) v SK Liepajas Metalurgs (LVA)
NK Celje (SVN) v Tromsø IL (NOR)
FC Tiraspol (MDA) v Skonto FC (LVA)
Crusaders FC (NIR) v Rosenborg BK (NOR)
ÍBV (ISL) v HB Tórshavn (FRO)
AS Jeunesse Esch (LUX) v TPS Turku (FIN)
Bala Town FC (WAL) v FC Levadia Tallinn (EST)
FK Kruoja (LTU) v FC Dinamo Minsk (BLR)
SP La Fiorita (SMR) v Valletta FC (MLT)
KF Laçi (ALB) v FC Differdange 03 (LUX)
FC Gandzasar Kapan (ARM) v FC Aktobe (KAZ)
FK Celik Nikšic (MNE) v Budapest Honvéd FC (HUN)
FC Torpedo Kutaisi (GEO) v MŠK Zilina (SVK)
FK Turnovo (MKD) v FK Suduva (LTU) 

(SBK)

 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com