Trabzon'un maçı iptal edildi

Trabzon'un maçı iptal edildi
Drogheda United ile oynayacağı hazırlık maçı aşırı yağış nedeniyle iptal oldu.

Trabzonspor'un, dün 6 saatlik uçak yolculuğu sonrası gittiği İrlanda'nın başkenti Dublin'de kardeş takımı Drogheda United ile yapacağı karşılaşma yağış nedeniyle ertelendi.

İrlanda'nın AB Dönem Başkanı olması nedeniyle Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın katkılarıyla kardeş kulüpler Drogheda United ile Trabzonspor'un maçı aşırı yağış nedeniyle iptal edildi. Dublin'deki Tallaght Stadyumu'nun zemininin kentte bu sabahtan itibaren devam eden yağış sonucu futbol oynamaya elverişli durumdan çıkması nedeniyle Hakem Derek Tomney maçı iptal ettiğini açıkladı. Trabzonspor dün sabah yaklaşık 6 saat süren bir yolculuktan sonra geldiği Dublin'den maç oynamadan Türkiye'ye dönüş yoluna çıktı.

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİLER

AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış da Hollanda'daki temaslarını tamamlayarak karşılaşmadan yaklaşık iki saat önce Dublin'e geçti. Ancak karşılaşmanın iptal edilmesi üzerine Başkan Sadri Şener ve beraberindekilerle birlikte sahaya inen AB Bakanı Egemen Bağış, iki takımın futbolcularıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com