Transeksüele Ölümüne Dayak Görüntüleri!..

Transeksüele Ölümüne Dayak Görüntüleri!..
22 yaşındaki Chrissy Lee Polis adındaki transeksüelin kadınlar tuvaletini kullanmasına kızan iki siyahi genç kız, Polis'i tuvaletten çıkararak restoran içinde ölümüne dövdü.

ABD'nin Maryland eyaletindeki Baltimore kentinde, bir McDonalds restoranında kaydedilen dayak görüntüsü ülkede günün tartışma konusu oldu.

Yere düşürdükleri Polis'in kafasına yumruklar savuran ikili, daha sonra saçlarından tutarak yerlerde sürükledi. Kavgayı ayırmak isteyenler de siyahi kızlar tarafından uzaklaştırdı.

Gözü dönmüş kızlar Polis'i saçından sürükleyerek dışarı çıkarmaya çalıştı. Yaşlı bir müşteri tarafından engellenen saldırganlar dışarı çıkarken kendinden geçen Polis'in kopan saçları yerlere saçıldı.

ÇALIŞAN KAYDETTİ
Yaşanan olay Vernon Hackett adlı bir restoran çalışanı tarafından cep telefonuna kaydedildi.

Görüntülerin internete sızmasının ardından restoran yönetimi kavgayı ayırmak yerine görüntüyü kahkahalarla kaydeden çalışanı işten çıkarttı.

Polis olayı gerçekleştiren 14 ve 18 yaşlarındaki kızları gözaltına aldı. Genç kızların hışmına uğrayan Polis, kızların kendisine "Bu bir züppe ve kadınlar tuvaletinde ne işi var" diyerek saldırıya geçtiklerini söyledi. Polis'in avukatı ise bunun bir "nefret suçu" olduğunu belirtti.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com