Transfer bombasını Kuyt patlattı!

Transfer bombasını Kuyt patlattı!
Dirk Kuyt'tan Van der Vaart bombası!..

HAFTA BAŞINDA 2 BOMBA PATLAYABİLİR!

Fenerbahçe önümüzdeki hafta 2 bomba birden patlatmaya hazırlanıyor. İstifa ettiği dönemde Teknik Direktör Aykut Kocaman'a, "Sen geri dön 2-3 futbolcu alıp eksikleri gideririz" sözü veren Başkan Aziz Yıldırım'ın talimatıyla Fenerbahçe yönetimi 4 koldan iki önemli yıldızı bitirmeye çalışıyor.

BURADA MUTLUYUM

Bu paralelde Belhanda transferinde önemli bir aşama kaydederken Fenerbahçe'nin şimdi hedefinde sürpriz bir oyuncu Hollandalı Van der Vaart var. Belhanda'yı kanatta oynatmayı planlayan Aykut Kocaman'ın isteği doğrultusunda Fenerbahçe'nin, Van der Vaart için de girişimlerde bulunduğu öğrenildi.

KUYT'TAN AL HABERİ

Fenerbahçe'nin Hollandalı ylıldızı Kuyt da bu söylentileri destekleyen bir açıklama yaptı. Van der Vaart konusunda, iyi niyet elçiliği yapabileceğini söyledi. Alman basınının bu konudaki sorularını yanıtlayan Kuyt, Van der Vaart'la aralarındaki samimi dostluğa vurgu yaptı. Ardından da şöyle bir açıklamada bulundu:

YARDIM EDEBİLİRİM

"Hamburg'da oynayan Rafael Van der Vaart ile yakın dostluğumuz var. Bana gel derse ne olur, ona gel dersem ne olur bilmiyorum. Rafa da Türkiye'ye gelmek isterse ona yardımcı olurum." (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com