Transfer itirafı

Transfer itirafı
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, eleştirildikleri konuların başında transferde geç kalmalarının geldiğini belirtti.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, eleştirildikleri konuların başında transferde geç kalmalarının geldiğini belirterek, "Bu konudaki eleştiriler doğru ancak kadromuza kattığımız oyuncular da yabana atılmamalı. Bu aşamada medyanın diğer kulüplere gösterdiği tavırla bize yaklaşımı arasındaki fark toplumu etkiliyor" dedi.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, kulüp dergisindeki yazısında, bu sezon başında yaşanan kayıpların aşılması için herkesi birlikteliğe çağırarak, "Geride bıraktığımız dönemde yaşadığımız kayıpların aşılması için öncelikli olarak elele vermeli ve güçlerimizi birleştirmeliyiz. Futbolda başarı için sadece bir tarafın üstün gayret göstermesi yeterli değildir. Camiaların bütünüyle tek yürek olarak hareket etmeleri, hedeflere ulaşılmasını sağlayan faktörlerin başında gelir. Trabzonspor'un bu özelliği gösterebildiği dönemlerde zaferler kazandığı gerçeğini hepimiz biliyoruz" ifadesini kullandı.

"GÜNEŞ SONUÇLARI LEHİMİZE ÇEVİRECEK"

Başkan Şener, kadronun da yeterli olduğunu ifade ederek, "Sportif anlamda bakıldığında elimizdeki kadronun daha iyi sonuçlar elde edebilecek bir yapıda olduğunu düşünüyoruz. Elbette Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ve ekibi gereken müdahaleleri yaparak kısa sürede süreci lehimize çevireceklerdir. Bize yönetim kurulu olarak düşen görev ise takımımızın huzur ortamı içerisinde kalmasını sağlayacak müdahaleleri yapmaktır. Zaman ilerledikçe her şeyin düzeleceğine inanıyoruz" görüşlerine yer verdi.

"ASIL ÜZÜLDÜĞÜMÜZ KONU"

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, geçen yıl Şampiyonlar Ligi'nde alınan başarılı sonuçları da hatırlatarak, "Asıl üzüldüğümüz konu ligdeki kayıplarımızdan çok Avrupa'ya veda etmemizdir. Çünkü Avrupa'da yola devam etmenin hem prestij hem de ekonomik anlamda kulüplere büyük faydası var. Bunu geçen sezon Şampiyonlar Ligi maceramızda çok iyi gördük" dedi.

"TRANSFERDE GEÇ KALDIK AMA.."

Başkan Şener, transferde geç kaldıkları yönündeki eleştirileri de yanıtlayarak, "Eleştirildiğimiz konuların başında gelen transferde biraz geç kaldığımız doğrudur ancak kadromuza kattığımız oyuncular da yabana atılmamalı. Bu aşamada medyanın diğer kulüplere gösterdiği tavırla bize yaklaşımı arasındaki fark toplumu etkiliyor. Toplumun eğilimleri ise ister istemez takıma yansıyor. Oysa kitle huzurunu yakaladığımız anda daha iyi sonuçlar alacağımız muhakkaktır. Tüm taraftarlarımızın bu bakış açısıyla hareket etmelerini bekliyoruz. Elbette bizler de kendi özeleştirimizi yapıp, doğrularımızla yanlışlarımızı değerlendirerek yola öyle devam edeceğiz. Trabzonspor'un varlığı hepimiz için önemliyse bu sorumluluk içerisinde davranmalı, üzerimize düşen görevleri yerine getirmeliyiz" ifadeleriyle açıklamalarını noktaladı.(MUT)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com