Tribünler de AKP’lileştiriliyor

Tribünler de AKP’lileştiriliyor
CHP Merkez İlçe Sekreteri Nuran Altunseven ülkenin yine bir iktidar oyunuyla karşı karşıya olduğuınu ve başta Beşiktaş ve çarşı grubunu itibarsızlaştırmak için izlenen bir yol, bir komplo olduğunu söyledi.

Altunseven, “tribünleri bölmek, birbirlerine düşman etmek için ellerinden gelen bütün çirkinlikleri yapmaya çalışan bir AKP iktidarı karşımızda” dedi.

Altunseven şöyle devam etti:

“Oysa ki kendi haline bıraksalar tıpkı geçmişteki gibi FB’lisi, BJK’lisi, GS’lisi ile hiç olay çıkartmadan zevkle maç seyredilebiliniyor ve izlenebiliniyordu. Bu daha önceden planlanmış bir grup olsa gerek. Bir Beşiktaş taraftarı olarak 1453 kara kartallar taraftarı adı altında adı sanı duyulmamış bir grubu bugüne kadar hiç duymadım. Nedense bu grup gezi olaylarından sonra birden ortaya çıktı. İnanın bu görüntüleri şaşkınlıkla izledim ve izlemeye devam ediyorum. Hani futbol sevgi, dostluk, kardeşlikti ama maalesef artık tribünler de AKP’lileştiriliyor. AKP bölücü yaklaşımlarını spor sahalarına ve tribünlere de yansıtıyor. Bu tür olayları şiddetle kınıyorum.

Çarşı grubu hiçbir zaman sahaya inmemiştir ve inmez. O sadece toplumun hislerine karşılık veren bir gruptur.Ülkemizde yüzde 16,5 oranında yoksulun yaşandığı ifade edilirken, kendi insanımız aç ve işsizken, sizler vatanına ihanet eden Suriyeli insanları besliyor ve ödüllendiriyorsunuz. Bu yüzden dünyada itibarsızlaşıyor ve ekonomik kriz yaşıyoruz. Bu ekonomik kriz yetmiyormuş gibi Suriyeli yardım adı altında biz emeklilerden habersiz bir şekilde maaşlarımızdan 80 liraya yakın kesinti yapıyorsunuz. Siz AKP iktidarı olarak sığınmacıların getirdiği yükün altında artık ezilmektesiniz. Suriyeli kaçkınlara ayda 400 dolar para veriyorsunuz. Söyleyin lütfen kimin parasını kime veriyorsunuz? Siz bunlarla uğraşacağınıza gidip Beşiktaş ve çarşı grubuyla uğraşıyorsunuz. Kusura bakmayın ama sayın başkanımız Fikret Orman’ın da dediği gibi “Biz asırlık bir çınarız, bizi yıkmaya kimsenin gücü yetmez.”  (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com