TRT Haber'den Bir İlk

TRT Haber'den Bir İlk
TRTHaber, yeni programı Ekonomi Kulübü'yle de oldukça iddialı. Programın ilk konuğu ise Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün..

Ekonomi dünyasına yeni bir soluk getirmesi beklenen Ekonomi Klübü programında Türk ekonomisinin dünü, bugünü ve yarını masaya yatırılacak.

Yapım ve danışmanlığını Aytekin Mert'in üstlendiği; Sabah Gazetesinden Oğuz Karamuk, Zaman Gazetesinden Turhan Bozkurt ve Hürriyet Gazetesinden Sadi Özdemir'in yer alacakları her hafta başka bir önemli ismin ağırlanacağı programın ilk konuğu ise Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün olacak.

Programın ikinci konuguysa iş dünyasının güçlü ismi Ishak Alaton. Gazetelerin ekonomi sayfalarından sorumlu gazetecilerin sorularını yanıtlayacak olan Ergün; reel sektör, yurt içi ve yurt dışı yatırımlar, enflasyon, faiz, dış borç, faiz dışı fazla, bütçe açığı, ihracat, ithalat, özelleştirme, gelirler ve giderler, vergiler gibi başlıklarla Türk ekonomisinin son durumunu ortaya koyacak.

23 Şubat Çarşamba gününden itibaren her hafta Çarşamba günleri ekrana gelecek olan programın ekonomi programcılığında yeni bir çığır açması bekleniyor. Gazetelerin ekonomi sayfalarına yön verenlerden oluşan ev sahipleriyle her hafta başka bir konuğu ağırlayacak olan programda global ölçekte ekonomide yaşananlar ışığında Türk ekonomisi ve iş dunyasının son durumu gözler önüne serilecek.

Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün'un katılacagı ilk program 23 Şubat saat 22.30'dan itibaren TRT Ulus Stüdyolarından canlı olarak yayınlanacak.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com