TRT'den Bonomo açıklaması

TRT'den Bonomo açıklaması
Bonomo'nun menajeri Ece Çelebioğlu, Twitter sayfasından şarkıcının ailesinin yarın akşam yapılacak olan elemeyi, bilet ayrılmadığı için izleyemeyeceğini belirtti.

Bunun üzerine TRT de bir açıklama yaptı.

Çelebioğlu, "Son dakika golü. Can'ınkiler de dahil ailelerimizi yarışmayı izlemeye sokamıyoruz. Çünkü 'birileri'nin misafirlerine gitti biletler. İşte o birilerinin eşleri, dostları var ya çok mühim onlara gitmiş hepsi... O adamların emmisi girecek, Can'ın ailesi TV'den izleyecek. Resmen burada bilet dileniyoruz" dedi. Bunun üzerine ulaşılan Çelebioğlu yazdıklarını doğrulayarak "Twitter'da ne yazdıysam doğrudur. Bilet bittiği için biz şu anda bilet arıyoruz" dedi.

TRT'DEN AÇIKLAMA

Bu iddialar üzerine TRT Müzik Kanalı Koordinatörü ve Eurovision Delegasyon Başkanı İsmail Güngör, ortada tamamen yanlış anlama olduğunu belirterek " 10 Nisan itibariyle tüm akreditasyon işlemleri bitti. Biz Can Bonomo ve tüm ekibe gereken kolaylığı gösterdik. Can Bonomo'nun babası zaten Bakü'ye gelmiyor. Ece Çelebioğlu bize iki gün kala, Can Bonomo'nun arkadaşları ve kendi ailesi için davetiye talep edince yardımcı olmaya çalıştık ve hala bilet bulmaya çalışıyoruz" dedi. (NSK)

Uçankuş

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com