TRT'den Star'a Ben de Özledim eleştirisi

TRT'den Star'a Ben de Özledim eleştirisi
TRT'nin resmi Twitter hesabından atılan bir tweet ile Ben de Özledim'i bitiren Star TV'ye ağır eleştiri geldi!
İşte Leyla ile Mecnun dizisini yeni yayın döneminde finalsiz bitiren TRT 1'in, resmi Twitter hesabından, Ben de Özledim dizisini bitiren Star TV'ye atılan o tweet: 
 
O GEMİ NEDEN GELMEDİ?
 
TRT1’de, 103 bölüm yoğun mesai harcanarak, takipçilerimizin de büyük katkıları ve özverileriyle meydana gelen FENOMEN algısına sahip çıkmak, göründüğü kadar kolay değilmiş!
 
103 bölüm boyunca zor piyasa şartlarına ve düşük ratinglere rağmen, yoğun emek ve özveri ile işe ve kaliteye inanarak devam ettiğimiz “Leyla ile Mecnun” dizisinin kaldırılmasına dönemin şartları nedeniyle yoğun tepki gösterilmişti. Hatta bu tepkiler, iyi niyetle tam 103 bölüm boyunca bu işin arkasında duran kanalımıza yönelik adeta bir linç kampanyasına dönüşmüştü.
 
Ancak görüldüğü üzere aynı piyasa şartları, derdi TRT1’in uzun bir süreç boyunca oluşturduğu sosyal medya kitlesini devşirmek olanların, amaçlarına ulaşamayınca kimsenin gözünün yaşına bakmayacağını da ortaya koymuş oldu.
 
Ayrıca yaptığı açıklamalarla kurumumuzu hedef tahtasına oturtmaya çalışanların bugün neler diyeceğini merak etmekteyiz.
 
İsmail Abi’miz; 103 bölüm boyunca oluşturulan bağı 13 bölüm görse hepinizin ağzını burnunu kırardı. Kulpu kırık çaydanlıklar sizi, hepiniz Sarkozy’siniz!..

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com