TRT'nin Aziz Yıldırım şakası haddini aştı!

TRT'nin Aziz Yıldırım şakası haddini aştı!
Fenerbahçe-Trabzonspor maçından sonra TRT 1 ekranlarında yayınlanan Stadyum programında yaşanan 'şakalama' kafaları karıştırdı.
Komedyen İsmail Baki Tuncer, programa Aziz Yıldırım adıyla bağlandı ve taklit yeteneği ile de herkesi kandırmayı başardı.
 
Canlı yayına telefonla bağlanan çakma 'Aziz Yıldırım' Fenerbahçe-Trabzonspor derbisinden sonra çıkan olayları sert bir dille eleştirdi. 'Gerekirse canlı yayına katılırım' sözleri büyük heyecan yarattı.
 
"Herkes her şeyi bilmeden konuşuyor. Sizin için değil, genel konuşuyorum. Bu olay yaşanmış olabilir ama detaylı bir şekilde araştırıyorum. Olay dallandırıp budaklandırmanın anlamı yok. Güvenlik zafiyeti kesinlikle yok. Bilip bilmeden konuşuyorsunuz. Eğer yapamıyorsanız ben gelip ben anlatayım. Bu entresan bir şey. Öyle bir olay yok. Gerekeni yapacağım merak etmeyin. Ben ilkeli yayıncılık yaptığınız için sizi aradım. Ötekilere tenezzül etmedim. Size anlatırım başka bir yere gitmem." diyen 'Aziz Yıldırım', birazdan TRT 1 stüdyolarında olacağını söyleyerek beklenti yarattı.

İZLEYİCİDEN BÜYÜK TEPKİ GELDİ
 
Stadyum programı olay yaratan bağlantının ardından 15 dakika süren bir reklam arası verdi. Reklam arasından sonra ekranda Aziz Yıldırım'ı görmeyi bekleyen izleyiciler İsmail Baki Tuncer ile karşılaşınca şoke oldu.

Gerginlik devam ederken 15 dakikalık reklamı izlettirmek ve reyting uğruna yapılan bu hadsiz şaka TRT'nin elinde patladı.

İzleyiciler tepkilerini Twitter'dan böyle dile getirdi:

-TRT kafayı yemiş bu kadar olayın olduğu maç sonunda Aziz Yıldırım taklidi ile İsmail Baki yi konuk ediyorlar. Ortam gergin aloooo
 
-TRT sen Aziz Yıldırım ile dalgamı geciyorsun, devlet Televizyonu'nu ne hale getirdiniz!! Helal olsun ILKER yorum yapmıyorum dedi.
 
-TRT'deki olayın mantığı nedir abi? Bu durumda yayına çakma aziz yıldırım çıkarmak da nedir?
 
-Aziz Yıldırım bugün TRT'yi basıp Ersin Düzen'i canlı yayında dövse gider elinden öperim. Böyle saygısızlık olmaz.

(DSE)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com