TRT'nin polis şefkati!

TRT'nin polis şefkati!
TRT Haber internet sitesi günlerdir yaralanan ölen insanları görmezken polisi sempatik göstermek için manşetler yapıyor.

Devletin resmi televizyonu TRT'nin internet sitesi TRTHaber.com görenlerin pes dediği yayınlar yapmaya devam ediyor. Günlerdir haksız yere cop yiyen, karısının yanında dayak atılıp yalvartılan, biber gazından fenalaşan ve daha birçok şekilde şiddet gören yüzlerce insanı gösteren anlatan hiçbir haber yapmazken dün Taksim meydanında top oynayan polislerin fotoğrafını yayınlayarak 'Taksim Meydanında özlenen görüntüler' başlığı altında bir haber yayınladı.

TRT isanların çektiği acıyı, yaşadığı sıkıntıyı yok sayarak belki direk fotoğraftaki polislerin değil fakat birçok polisin o görüntüden birkaç saat sonra uyguladığı şiddeti hiç görmeyerek aslında polisin ne kadar sakin olduğu imajı vermeye çalıştı. Birçok insan sosyal medyada bu habere tepki verdi. Protestonun son günlerinde eylemcilerin suçlu polisin ise haklı ve masum olduğu imajı verilmeye çalışılırken TRT'nin de buna destek verdiği bu haberle görülmüş oldu.

Yaşanan tüm gerginlik ve şiddet içerikli olayların polisin sert müdahalesiyle başladığı düşünülürse TRT'nin söylediği özlenen görüntüyü sağlayan mı yoksa sabote eden mi polis düşünmek gerek! (MRO)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com