TS'den bir sert açıklama daha!

TS'den bir sert açıklama daha!
Trabzonspor, Başkan Sadri Şener'e karşı yapılan haksız suçlamaların Fenerbahçe maçı sonrası haddini aştığını ifade ederek, "Trabzonspor Kulübü Başkanı'na yapılan her saldırı yapıldığı platformda misliyle en ağır karşılığı bulur" ifadesini kullandı.

Kulübün internet sitesinde yayınlanan açıklamada, "Son dönemde camiamız dışındaki bazı maksatlı çevrelerin Başkanımız Sayın Sadri Şener'e yönelik haksız suçlamaları oynadığımız Fenerbahçe maçının ardından daha da yükselmiş ve haddini aşan bir mahiyet kazanmıştır. Öncelikle herkes çok iyi bilmelidir ki; Trabzonspor Kulübü Başkanı'na yapılan her saldırı yapıldığı platformda misliyle en ağır karşılığı bulur. Gerek yazılı medyada, gerek televizyon kanallarında, gerekse de farklı platformlarda ağızlarından çıkan sözlerin nereye varacağını kestiremeyen densizleri bundan böyle daha dikkatli davranmaya davet ediyoruz" ifadeleri kulanıldı.

HAKLILIĞI ER GEÇ ANLAŞILACAK

Açıklamanın son bölümünde ise, "Türk futbolunda bugüne kadar sergilediği örnek kişiliğiyle, centilmenliğini koruyarak kulübünün gasp edilen haklarını korumaktan başka hiçbir gayesi olmayan Sayın Başkanımız'ın verdiği mücadeleyi hiçe sayanlar, er geç onun haklılığını da çok iyi anlayacaklardır." (EAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com