TTSO'dan Uluslar Arası İşbirliği Anlaşmaları

TTSO'dan Uluslar Arası İşbirliği Anlaşmaları
Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) yatırımlar ve tanıtım konusunda çalışmalarına resmi boyut kazandırdı. Çankaya'da, İslam Konferansı Teşkilatı (İKÖ) AB gibi uluslar arası kuruluşlarca tanınan Türk Arap Bilim Kültür ve Sanat Derneği'nin (TASCA


Divan başkanlığını TTSO Başkan Yardımcısı Mustafa Göktekin'in yaptığı Genel Kurula farklı gazete, üniversite, iş dünyası ve televizyon kuruluşları temsilcileri katıldı.
Genel kurulun ardından önümüzdeki dönem için bir yol haritası çıkarıldı, ardından heyet Tunus Büyükelçiliğinin TASCA başkanlığı onuruna verilen resepsiyona katıldı.
TTSO Meclis Başkanı İsmail Zafer Özyürek ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Göktekin Tunus Büyükelçisine ve TASCA Başkanı Muhammed Adil'e TTSO adına plaket sundular.
OSB çalışmalarının ve karşılıklı işbirliğinin görüşüldüğü toplantılardan sonra Tunus Büyükelçiliği TTSO'yu uluslar arası Kartaca İş Formuna davet etti ve Tavşanlı'da yapılacak Uluslararası Yatırım ve İşbirliği Toplantılarının taslak planı oluşturuldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com