Tuba Ünsal'dan devlet hastanesi isyanı

Tuba Ünsal'dan devlet hastanesi isyanı
Kızı Sare’nin mide kanaması geçiren bakıcısını devlet hastanesine götüren Tuba Ünsal, acil serviste gördüklerine isyan etti.

Çektiği fotoğrafları Twitter’a yükleyen oyuncu, “Özel hastaneye git” diyen takipçilerine de tepki gösterdi.

Tuba Ünsal’ın kızı Sare’nin bakıcısı, önceki gün mide kanaması geçirdi. Ünlü oyuncu, bakıcıyı gece yarısı saatlerinde Okmeydanı Devlet Hastanesi’ne götürdü. Burada beklemediği bir manzarayla karşılaşan Ünsal, gördüklerini fotoğrafladı, o kareleri de Twitter’da paylaştı.

O FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

Peçete yok. Dezenfektan hiç yok”, “Bu gece Okmeydanı Devlet Hastanesi acil servisindeki doktorlara ve iş yapış şekillerine, adanmışlıklarına hayran kaldım”, “Hastaların suratı görünüyor olmasa bir sürü trajik fotoğraf var, Allah sabır versin hem doktorlara hem hastalara” tweet’leriyle tepkisini dile getiren Ünsal, özel hastaneye gitmesini öneren takipçilerine de çok kızdı:

Özel hastane önerisine tepki gösteren Tuba Ünsal, tepkisini “Fotoğrafları paylaştığım andan beri aldığım ‘özele git o zaman’ yorumları çok sert. Kabullenmişiz yani durumu. Paran yoksa bu duruma eyvallah mı ediyoruz?” diyerek dile getirdi.

Tuba Ünsal, acil serviste sıra bekleyen hasta ve yakınlarının fotoğrafını çekti, sosyal medyada paylaştı. Tuba Ünsal, paylaştığı fotoğrafların ardından Sağlık Bakanlığı’nın resmi Twitter adresinden şu mesajı aldı: “Merhaba, yayınlamış olduğunuz fotoğrafları ekip arkadaşlarımıza ilettik. Duyarlılığınız için teşekkür ederiz.”(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com