Tufan Türenç şaşırdı!

Tufan Türenç şaşırdı!
Hürriyet yazarı Tufan Türenç, patronu Arzuhan Doğan Yalçındağ'ın da listede olduğunu öğrenince ne yapacağını şaşırdı.

Kamuoyunda uzun süredir konuşulan Akil İnsanlar Heyeti listesi, dün Başbakanlık tarafından yapılan açıklama sonrası kesinleşti. 63 kişilik listede sanat, siyaset ve medya camiasından önemli isimler var.

"BAŞBAKAN'I RÜYASINDA GÖRENLER HEYETTE"

Terör sorununa çözüm bulunması için atılan önemli adımlardan birisi olan Akil İnsanlar Heyeti, bazı köşe yazarları tarafından sert bir dille eleştirildi. Listenin açıklanmasının ardından bu eleştiriyi yapan isimlerden biri de Hürriyet gazetesi köşe yazarı Tufan Türenç'ti. Türenç, Twitter hesabı üzerinden Akil İnsanlar listesine "Başbakan'ı rüyasında görenlerin hepsi heyette" tepkisini gösterdi.

"ABİ SENİN PATRON DA LİSTEDE"

Sosyal medyada akil insanlar heyetinin konuşulduğu dakikalarda, Tufan Türenç'in atmış olduğu bu tweet geniş yankı uyandırdı. Sosyal medya kullanıcıları Türenç'e "Tufan abi patronunuzu da almışlar heyete" tweeti üzerine deneyimli gazeteci yaptığı hatanın farkında vararak, Hürriyet'in patronu Aydın Doğan'ın kızı Arzuhan Doğan Yalçındağ ile ilgili Twitter hesabından "Gerçekten düzgün bir insandır. Gerçekten akildir. TÜSİAD başkanlığında bunu kanıtladı" yazdı. (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com