Tuğba Ekinci Rezalet Çıkardı

Tuğba Ekinci Rezalet Çıkardı
Eski sevgilisi başka bir kadınla gören Tuğba Ekinci rezalet çıkardı! İşte ayrıntılar...

Şarkılarından çok özel hayatı ve sivridiliyle konuşulan Tuğba Ekinci, bu kez bir rezalete imza attı! Geçtiğimiz yazdan beri oyuncu İbrahim Çelikkol ile aşk yaşayan seksi şarkıcının beraberliği önceki günlerde sona ermişti. Tuğba Ekinci, ayrılığın nedenini "ihanet" olarak açıklarken; Çelikkol, sevgilisini aldattığını yalanladı. Herkes ikilinin yeniden bir araya geleceğini sanırken, önceki gece kıyamet koptu. Her şey İbrahim Çelikkol'un Point Otel'de bir güzelle eğlenmesiyle başladı. Bunu duyan seksi şarkıcı, soluğu burada aldı.

ZOR SAKİNLEŞTİ
Eski sevgilisini bir güzelle samimi şekilde eğlenirken gören Tuğba Ekinci, çılgına döndü. İbrahim Çelikkol'un yanındaki kadına önce omuz attı. Ardından kadının saçını çeken seksi şarkıcıyı arkadaşları güçlükle sakinleştirdi. Tuğba Ekinci, olaylı geceyle ilgili yorum yapmaktan ise kaçındı.

SEN MİSİN BENİ ALDATAN!
Yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol ile birlikteyken aldatıldığını öğrenen şarkıcı Tuğba Ekinci, Çelikkol'un o dönemdeki ihanet gecesi için, "Kulağıma gelseydi onu sopayla döverdim" demişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com