Tuğçe Recm Edildi

Tuğçe Recm Edildi
Tuğçe Kazaz, recm cezasına dikkat çekmek isteyen modacı Süleyman Demirel için çarpıcı pozlar verdi!..

Podyumlardaki başarısı kadar din değiştirmesiyle de gündemden düşmeyen Tuğçe Kazaz, yine çarpıcı bir işe imza attı. Kazaz, 21. yüzyılın en büyük utançlarından biri olan recm cezasına dikkat çekmeyi amaçlayan modacı Süleyman Demirel için objektif karşısına geçti.

Ünlü model, Demirel'in Cyrus Nowrasteh'in yönettiği "Soytarıyı Taşlamak" filminden yola çıkarak hazırladığı yeni kreasyonu için Lara Sayılgan'ın objektiflerine poz verdi. Tuğçe Kazaz, bu pozla Süleyman Demirel'in recm cezasıyla savaştığı koleksiyonuna destek oldu.

Kan ve ten renklerinin hakim olduğu kıyafetle objektif karşısına geçen Tuğçe Kazaz, "Recm cezasına bir kadın ve her şeyden önce bir insan olarak tabii ki karşıyım" dedi.

Kazaz, din değiştirmesiyle ilgili de yine ilginç açıklamalarda bulumayı ihmal etmedi. Seksi model, şunları söyledi:
"Üç yıldır sağlığımı ve formumu korumak için Tai Chi çalışıyorum. Türkiye'ye döndükten sonra en eski Çin sağlık ve egzersiz sistemi olan Tai Chi'yi öğrenmek üzere bir topluluğa katıldım."


TUĞÇE RECM EDİLDİ

İran ve Afganistan gibi ülkelerde yaygın olan 'recm edilme' infazına karşı çıkmak için bugüne kadar birçok kampanya düzenlendi. Tuğçe Kazaz da Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek recm edilen bir kadın kılığında poz verdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com