Tuğçe tek başına öldürmedi

Tuğçe tek başına öldürmedi
Perşembe günü anne-kızı öldürmekten tutuklanan liseli Tuğçe C.'nin cinayetleri tek başına işlemediği iddia ediliyor. Annesi ve ablası ölen görgü tanığı çocuk, “Annesi annemi, Tuğçe de ablamı bıçakladı” dedi
Gaziosmanpaşa'da 17 yaşındaki Tuğçe C.’nin bıçaklayarak öldürdüğü Azerbaycanlı Reyhan Nacefova (45) ile kızı Günay Hüseyinzade’nin (22) cenazeleri önceki gün Azerbaycan’da toprağa verildi.

Günay Hüseyinzade’nin 2 ay önce nişanlandığı Celal Koç, evlilik hazırlıkları yaptıklarını belirterek, “Sevdiğimi kaybettim” dedi.
 
'ANNESİ ANNEMİ BIÇAKLADI'
 
Hürriyet'in haberine göre, cinayete tanıklık eden Reyhan Nacefova ile Ramis Karagül’ün çocukları, 7 yaşındaki Sinan Karagül olayın şokunu üzerinden atamadı.

Sinan Karagül, “Tuğçe ile annesi, annemle tartıştı. Tuğçe’nin annesi, annemi karnından bıçakladı. Annemin üstü kanlar içindeydi. Tuğçe de ablamı boğazından bıçaklayıp kaçtı” dedi.

Polise ifade veren Tuğba C. ise “Kapımız çaldı. ‘Çocuğun çocuğumu dövmüş’ diyerek bana saldırdılar. Biri saçımı tutarken diğeri vurmaya çalışıyordu. Bir anda kan damlaları gördüm. İçeri girdiğimde kızım donuk bir şekilde oturuyordu” iddiasında bulundu.
 
'EŞİM ALTINLARINI SAKLAMIŞTI'
 
Reyhan Nacefova’nın birlikte yaşadığı, çocuğunun babası şoför Ramis Karagül ise cinayeti Ankara’da çalıştığı sırada öğrendiğini belirterek, şunları söyledi: “Ben şehir dışındayken, evin kapısı 3 kere zorlanmış. Eşim olaydan bir gün önce altınları bir aile dostumuza teslim etmiş. Bu olayın arkasındakilerin bulunmasını istiyoruz.”

'ERTESİ GÜN BAKÜ'DE EVLENECEKTİK'
 
Günay Hüseyinzade, 7 yıl önce annesiyle Türkiye’ye geldi. Genç kız, annesi ve annesinin sevgilisi Ramis Karagül’le birlikte kalıyordu. Günay Hüseyinzade ile Celal Koç, yaklaşık 1 yıl önce tanıştı. Aşık olan gençler evlilik kararı aldı. Çift, 11 Mayıs’ta Bakü’ye giderek nikâh işlemlerini tamamlayacaktı. Ancak 10 Mayıs’ta meydana gelen cinayet, çiftin tüm hayallerini yıktı.
 
ANNEYİ KURTARMAYA ÇALIŞIYORLAR
 
Nişanlısını kaybeden Celal Koç, şunları anlattı: “Bu olay 17 yaşındaki bir kızın yapabileceği bir şey değil. Nişanlımı öldüren Tuğçe ve annesi Tuğba’yı burada bazı serseriler koruyormuş. Hatta olaydan sonra görgü tanığı bir çocuğu tehdit etmişler. Olaya anne Tuğba C. de karışmış. Ama bir şey yapmadığını söyleyerek, onu kurtarmaya çalışıyorlar.” (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com