TÜGİK Yönetiminde “4 Kütahyalı”

TÜGİK Yönetiminde “4 Kütahyalı”
Adana'da yapılan Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu'nun (TUGİK) Olağan Genel Kurul toplantısı sonunda TÜGİK'in yönetimine 4 Kütahyalı işadamının seçildiği açıklandı. TÜGİK 4. Yüksek İstişare Konseyi asil üyeliğine H. Mithat Delen seçilirken TÜGİK

Adana'da yapılan Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu'nun (TUGİK) Olağan Genel Kurul toplantısı sonunda TÜGİK'in yönetimine 4 Kütahyalı işadamının seçildiği açıklandı. TÜGİK 4. Yüksek İstişare Konseyi asil üyeliğine H. Mithat Delen seçilirken TÜGİK 4. Yüksek İstişare Konseyi yedek üyeliğine ise Mustafa Aktaş ve Erol Akdemir'in seçildiği belirtildi. Türk Genç İş Adamları Vakfı Genel Kurulu'nun toplantısının sonunda ise Türk Genç İş Adamları Vakfı Yönetim Kurulu yedek üyeliğine Kütahya Genç İşadamları Derneği Başkanı (KÜGİAD) A.Volkan Turgut'un seçildiğide ifade edildi.
Genel merkezi Ankara'da bulunan Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu'nun (TUGİK) olağan genel kurulunda genel başkanlığa yeniden Erkan Güral seçildi.
Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu Genel Kurul toplantısı protokol konuşmalarından sonra gündem maddelerine geçildiği ve gündem maddelerine uygun olarak 5.Dönem Yönetim Kurulu, Yüksek İstişare Konseyi, Denetleme Kurulu ve Haysiyet Divanı üyelikleri için seçimlerin yapıldığı vurgulandı.
Türkiye Genç İşadamları Konfederasyon Yönetim Kuruluna ve Yüksek İstişare Kuruluna (YİK) ve diğer birimlere Kütahya'dan da bazı isimler seçildi.
TÜGİK 4. Yüksek İstişare Konseyi asil üyeliğine H. Mithat Delen seçilirken TÜGİK 4. Yüksek İstişare Konseyi yedek üyeliklerine ise Mustafa Aktaş ve Erol Akdemir'in seçildiği açıklandı.
Türk Genç İş Adamları Vakfı Genel Kurulu'nun toplantısının sonunda ise Türk Genç İş Adamları Vakfı Yönetim Kurulu yedek üyeliğine Kütahya Genç İşadamları Derneği Başkanı (KÜGİAD) A.Volkan Turgut'un seçildiği açıklandı.
Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu bünyesinde bulunan Türk Genç İş Adamları Vakfı Genel Kurulu'nunda Adana'da gerçekleştirildiği açıklandı. Türk Genç iş Adamları Vakfı'nın 30 Aralık 2006-24 Haziran 2010 tarihleri arasındaki dönemi kapsayan Genel Kurul toplantısının 25 Haziran Cuma günü Adana'da yapıldığı vurguladı. Yapılan Genel Kurulda Hazim Sesli'nin yeniden Vakıf Genel Başkanı seçildiği açıklanırken; Vakıf'ın Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu üyelerininde yeniden seçildiği ifade edildi.
Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu'nun (TÜGİK) 2.Olağan Genel Kurul Toplantısı 25 Haziran Cuma günü protokolün, delegelerin ve davetlilerin katılımıyla Adana'da Seyhan Otel'de ÇUGİAD'ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com