Tüm deplasman yasakları kalksın!

Tüm deplasman yasakları kalksın!
Fenerbahçe Kulübü, bütün deplasman yasaklarının kalkması için atağa kalktı! Bu hafta sonu Arena'da Galatasaray'a konuk olacak olan sarı lacivertliler, ’tüm deplasman yasaklarının kaldırılması’ talebini, TFF'ye ve Kulüpler Birliği'ne iletti.

Başta 4 büyüklerin kendi aralarında oynadığı maçlar ile Beşiktaş ile Bursaspor arasındaki karşılaşmalar olmak üzere pek çok alanda uygulanan deplasman seyircisi yasağına karşı Fenerbahçe'den atak!

Ligde bu hafta Galatasaray ile TT Arena'da karşılaşacak olan sarı lacivertliler, tüm deplasman yasaklarının kalkması için TFF ve Kulüpler Birliği'ne başvuruda bulundu.

Fenerbahçe Kulübü, başvuru yazısında Kadıköy'de oynanacak tüm maçlarda rakip takım taraftarlarının gelmesini kabul etti ve bu konuda üzerine düşeni yapacağının teminatını verdi.

Fenerbahçe'nin resmi internet sitesindeki açıklama şöyle:

"Kulüpler Birliği Vakfı’nın kulüplerin isteği ile aldığı karar doğrultusunda 2011-12 ve 2012-13 sezonları için uygulanması öngörülen 'deplasman maçlarına misafir seyirci götürülmemesi' hususu kamuoyunca malumdur.

Kulüp ve kurumların kendilerine düşen sorumlulukları tam anlamıyla yerine getirdiği takdirde, Türk Futbolu’nun böylesi çağdışı bir yasaktan arındırılabileceği düşüncesiyle, ’tüm deplasman yasaklarının kaldırılması’ yönündeki talebimizi, Türkiye Futbol Federasyonu’na ve Kulüpler Birliği Vakfı’na ilettiğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız." (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com