"Tüm engellemelere rağmen şampiyon olacağız"

"Tüm engellemelere rağmen şampiyon olacağız"
Galatasaray İkinci Başkanı Ali Dürüst, Orduspor maçının ardından yaptığı açıklamada 'Tüm engellemelere rağmen şampiyon biz olacağız' ifadelerini kullandı.

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, Orduspor maçının ardından açıklamada bulundu.

Dürüst, maçla ilgili değerlendirmesinde tüm engellemelere rağmen şampiyon olacaklarını iddia ettiği konuşmasında, "Maçı öncelikle ağır bir atmosferde oynadık. Hakemlerin vermediği kararlara rağmen, sahaya bir şey atmayan, herhangi bir taşkınlık yapmayan taraftarıma teşekkür ediyorum. Ne olursa olsun şampiyon olacağız. Kimse engelleyemeyecek." ifade etti.

Dürüst, Terim'in hakemi alkışladığı için tribüne gönderildiğini duyduğunu söyleyerek, "Hocamızın atılması ile ilgili de sadece alkışlaması ile ilgili olduğu söyleniyor. Buna rağmen de maçın ikinci yarısında galibiyete uzandık. Hakemin kötü yönetimine rağmen galibiyet elde ettik. Bu işi centilmenlik içerisinde götürmeye devam ediyoruz. Elimizden geleni yapıyoruz. Sezon sonunda da şampiyon biz olacağız." dedi.

Maç sonu raporunda hakemin Terim ile ilgili ne yazacağını bilmediğini söyleyen Dürüst, "Bu hakem raporunda ne yazacak. Küfür olmadığı halde ne yazılacak. Erteleme cezası olduğu için mi böyle yapıldı bilemiyorum. Biz rakiplerimize değil kendi maçlarımıza bakıyoruz." şeklinde konuştu.

Dürüst saha zemininin bozukluğu ile ilgili ise, "Tüm tedbirlerimizi alıyoruz. Havaların da düzelmesiyle bu olumsuzluğumuzu da atlatacağız." diyerek sözlerini noktaladı.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com