"Tüm kulüpleri dinledik"

"Tüm kulüpleri dinledik"
TFF İcra Kurulu Üyesi Arif Koşar, profesyonel ligler toplantısıyla ilgili açıklamalar yaptı.

SANSÜRSÜZHABER - TFF İcra Kurulu üyesi Arif Koşar, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından İstanbul'da düzenlenen profesyonel ligler toplantısının çok verimli geçtiğini belirtti. Başkanlığın Arif Koşar'ın, yardımcılığını da TFF Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Beyazlı'nın yaptığı Profesyonel Kurul tarafından düzenlenen toplantılarda Spor Toto Süper Lig dışında kalan 3 ayrı ligde bulunan kulüplerin başkanları ile bir araya gelindi.

27 Şubat 2012'de seçildikten sonra TFF Yönetim Kurulu olarak hemen harekete geçtiklerini belirten Arif Koşar, "1 hafta süren toplantılarda Bank Asya 1.Lig, Spor Toto 2.Lig ve Spor Toto 3.Lig'den toplam 109 kulübümüzün başkanı ile buluştuk. Çok faydalı toplantılar oldu. Başkanımız Yıldırım Demirören ve 1.Başkanvekilimiz Ufuk Özerten de bu toplantılara katılarak kulüplerden beklentilerini iletti, kulüplerin sorunlarını dinledi" dedi.

Tüm liglerin kendi aralarında seçim yaparak, ilgili ligden ve gruptan 3'er temsilci belirlediğini belirten Koşar, "Aynı zamanda kulüp başkanları olan bu temsilciler, Federasyonumuz ve Profesyonel Kurul ile bu lig arasında köprü olacak. Sağlıklı bir işbirliğinin temelini oluşturacak. Bizler de kendileri ile her an iletişimde olacağız. Başkanımızın da dediği gibi "Türkiye'de gidilmedik kulüp, görülmedik tesis kalmayacak" diye konuştu.

Bank Asya 1.Lig Kurulu ilk toplantısı İzmir'de yapılacak. Spor Toto 2. Lig kurul toplantısı Şanlıurfa'da yapılırken, Spor Toto 3. Lig de ilk kurul toplantısını Trabzon'da gerçekleştirecek. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com