''Tüm patiler size sesleniyor''

''Tüm patiler size sesleniyor''
Bir grup hayvansever, Kütahya Hayvan Hastanesindeki köpeklerin yiyecek ihtiyacının karşılanması amacıyla kampanya başlattı.

KÜTAHYA - Bir grup hayvansever, Kütahya Hayvan Hastanesindeki köpeklerin yiyecek ihtiyacının karşılanması amacıyla kampanya başlattı.
Hayvanseverlerce başlatılan ''Tüm patiler size sesleniyor'' kampanyası kapsamında kentin kalabalık cadde ve sokaklarına duyuru afişleri asılarak, vatandaşlardan köpekler için yiyecek bağışında bulunmaları istendi.
Kuru ve yaş köpek maması, süt, makarna gibi yiyeceklerin bulunulan il farkı gözetilmeksizin Kütahya-Eskişehir kara yolundaki hayvan hastanesine gönderilmesini isteyen hayvanseverler, gönderilecek 1 kilo mamanın bile barınaktaki hayvanlar için önemli olduğuna dikkati çektiler.
Hayvanseverler, kampanya ile ilişkin duyuruyu internetteki sosyal paylaşım siteleri aracılığıyla yurt geneline ulaştırdı.
Kampanya kapsamında toplanan bağışlardan bir bölümünün hayvanseverlerce birkaç gün içerisinde hayvan hastanesinde köpeklere verileceği, kalanının ise daha sonra kullanılmak üzere depolanacağı bildirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com