TÜMSİAD’dan REKTÖR Karaaslan’a ziyaret

TÜMSİAD’dan REKTÖR Karaaslan’a ziyaret
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Kütahya Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof.Dr. Ahmet Karaaslan’ı makamında ziyaret etti.
TÜMSİAD Kütahya Şube Başkanı Yakup Sağlam, TÜMSİAD Kütahya Şubesi olarak nezaket ziyaretlerinde bulduklarını belirterek TÜMSİAD ve Kütahya Şubesi çalışmaları ve gerçekleştirmek istedikleri projeler konusunda bilgi verdi.
Rektör Prof.Dr.Ahmet Karaaslan TÜMSİAD Kütahya Şubesi yönetimini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Türkiye’nin hızlı bir gelişme içinde olduğunun altını çizen Prof.Dr.Ahmet Karaaslan, Türkiye’nin büyümesinin bir kısım ülkeleri kıskandırdığını söyledi.
TÜMSİAD’ın çalışmalarında başarılar dileyen Rektör Prof.Dr.Ahmet Karaaslan, insanların gelişmesi için teşvik edilmelerinin önemine değinerek, “Teşvik çok önemli. Olumsuz söz ve düşüncelerden uzak durmalıyız. Pozitif düşünmeliyiz, pozitif olmayız” şeklinde konuştu.
Rektör Prof.Dr.Ahmet Karaaslan ziyarette, üniversite çalışmaları ve gerçekleştirilmek istenen projeler konusunda TÜMSİAD Kütahya Şube Başkanı Yakup Sağlam ve yönetimine bilgiler verdi.
TÜMSİAD Kütahya Şube Başkanı Yakup Sağlam, TÜMSİAD olarak ziyarette gördükleri samimi ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirerek Rektör Prof.Dr. Ahmet Karaaslan’a teşekkür etti.
 
Etiketler: ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com