Tuncay 'sırlarını' anlattı!

Tuncay 'sırlarını' anlattı!
Almanya'nın Wolfsburg takımından kiralık olarak İngiltere'nin Bolton takımına transfer olan Tuncay Şanlı, The Bolton News gazetesine röportaj vardı

Tecrübeli oyuncu Almanya'daki kabustan kurtulmak için acelesi olduğunu belirterek, “Stoke'ta daha fazla bekleyemezdim. Steve McClaren beni Wolfsburg'e çağırdı. Fakat iki gün sonra görevden ayrıldı. Almanya'ya gittim ilk maçımızı çıktık. Steve bize 2 gün izin verdi. Geri döndüğümde gitmişti” dedi.


HAYATIMIN EN BÜYÜK KABUSU
Tuncay Bolton'a transfer olmasını ise “Bolton'ın beni istediğini öğrendiğim günden transfer olana kadar her gün telefonumun çalmasını bekledim. Çalışma vizemin çıkması gerekiyordu. Bekleme süreci hayatımın en kötü haftasıydı. Ben şimdi önüme bakıyorum, geriye değil. Önemli olan Premier Lig'de oynamaktı ve ben de şimdi buradayım” diye konuştu.
 

NEDEN EVE TAKSİYLA GİTTİ
Tuncay M.City maçından sonra taksiyle eve dönmesiyle ilgili olarak da, “Maçtan önce Pulis'e bu 'maçta yoksam eve gidebilir miyim?' dedim. O da bana 'sorun yok' dedi. Ben de eve gidip maçı evden televizyondan izledim” diye konuştu.  

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com