Tunçbilek yolunda çalışmalar sürüyor

Tunçbilek yolunda çalışmalar sürüyor
Tavşanlı-Tunçbilek kara yolunda bulunan ve tehlikeli noktalardan biri olarak kabul edilen Ekmekçi Dede Türbesi önündeki viraj geçtiğimiz günlerde kaldırılmıştı, Karayolulları ekipleri bu yol üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor.

 Tavşanlı-Tunçbilek kara yolunda bulunan ve tehlikeli noktalardan biri olarak kabul edilen Ekmekçi Dede Türbesi önündeki viraj geçtiğimiz günlerde kaldırılmıştı, Karayolulları ekipleri bu yol üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor. Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından Tavşanlı-Tunçbilek arasında geçtiğimiz yıl başlatılan yol yapım çalışmaları yüklenici firma tarafından 3 iş makinası ve 5 kamyon ile devam ediyor. 8 kilometre duble yol yapılacağı kaydedilirken çalışmaların yaz sonunda bitirilmesi hedefleniyor,
Kütahya Milletvekili Hüsnü Ordu, yolun yeniden yapılandırılması çalışmaları kapsamında trafik yoğunluğu bulunan Tavşanlı-Tunçbilek kara yolundaki tehlikeli virajların kaldırılmaya devam edildiğini söyledi. Ordu, yol çalışmalarında ulaşılan noktadan memnuniyet duyduklarını anlattı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com