Tüp bebek tedavisi öncesinde doğal hamilelik

Tüp bebek tedavisi öncesinde doğal hamilelik
PRE-SEED, açıklanamayan nedenlerle bebek sahibi olamayan çiftlere, tüp bebek tedavisi öncesinde doğal bir bir seçenek sunuyor.

PRE-SEED, açıklanamayan nedenlerle bebek sahibi olamayan çiftlere, tüp bebek tedavisi öncesinde doğal bir bir seçenek sunuyor.

Açıklanamayan kısırlıktan şikayetçi çiftlere, tüp bebek tedavisi öncesinde doğal bir çözüm getiren vajinal jel Pre-seed, içerdiği bioaktif bitki şekeri Arabinogalaktan ile spermlere antioksidan desteği sağlayarak hamile kalma şansını yükseltiyor.
Pre-seed, FDA (Food and Drug Administration) - Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi tarafından “Doğal yolla hamile kalmaya çalışırken kullanılması güvenlidir” onayı alan ilk ve tek vajinal jel olması ile diğer vajinal jellerden çok farklı özellikler taşıyor.
Embriyo gelişimine zarar vermediği klinik çalışmalarla kanıtlanan Pre-seed, uygun Ph değeriyle doğal ortamı taklit edip spermlere yumurtaya doğru hareketlerinde yardımcı oluyor. Sıradan vajinal jeller ise, spermlerin hareketliliğini engelleyen bariyerler oluşturarak yaşamlarına engel oluyor. Bu tür jeller bakteri üremesine de izin vererek vajinal bölgede kaşıntı ve mantar oluşmasına neden olurken, Pre-seed içeriğinde bulunan doğal bitki şekeri sayesinde bakteri ve mantar oluşumunu da engelliyor.
Pre-seed'in, çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere son bir yol olarak önerilen aşılama ve tüp bebek yöntemlerinden önce, 6 ay boyunca denenmesi tavsiye ediliyor. Pre-seed, 2008 Kasım ayında yayınlanan AMERİKAN ÜREME TIP CEMİYETİ (AMERICAN SOCIETY OF REPRODUCTIVE MEDICINE) uygulamalı komite raporunda, 'Doğal Üremeyi En İyi Şekilde Sağladığı' yönünde tavsiye kararı almıştır.
Hamile kalma dönemini tespitte en pratik çözüm: Tükürükten Ovulasyon Testi
Hamilelik şansını artıran yumurtlama dönemlerinin tespitinde kullanılan Babystart Tükürükten Ovulasyon Testi kadınlara büyük kolaylıklar getiriyor. Ruj şeklindeki şık görünümüyle dikkatleri çeken Babystart Tükürükten Ovulasyon Testi, istenildiği zaman ve yerde kullanılabilme pratiği sağlıyor, sınırsız kullanım özelliğiyle de ekonomik bir tercih sunuyor.
Pre-seed ve Babystart ürünlerinin Türkiye ve K.K.T.C distribütörlüğünü Fertiltr yürütüyor.
T.C. Sağlık Bakanlığı onayı ile ithal edilen ürünler, USA - Food and Drug Administration (FDA) - Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi ve Conformité Européenne (CE) - Avrupa Normlarına Uygunluk belgelerine sahip. Pre-seed ve üreme sağlığına yardımcı diğer Fertiltr ürünleri, eczanelerde bulunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com