Turbay'dan Vali Balkanoğlu'na ziyaret

Turbay'dan Vali Balkanoğlu'na ziyaret
Memur-Sen İl Divan Kurulu toplantısına katılmak üzere Afyonkarahisar'a gelen Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkanı Mürsel Turbay, Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Memur-Sen İl Divan Kurulu toplantısına katılmak üzere Afyonkarahisar'a gelen Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkanı Mürsel Turbay, Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti. 

Ziyaret sırasında sendikalarının faaliyetleri hakkında Vali Balkanlıoğlu’na bilgi veren Turbay, Türkiye’de şuanda Resmi Gazete’de yayınlanan bilgilere göre 57 bin 100 üyeleri olduğunu kaydetti. Toplu sözleşme yasasının çıkmasında çok ciddi katkılarda bulunduklarını aktaran Turbay, "Türkiye genelinde tüm vilayetlerde örgütlü bir sendikayız. Bu bağlamda bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarda Sayın valilerimizle karşılıklı diyalog içerisinde hizmetlerimizi sürdürdük. Proje üretiyoruz, karşılıklı eğitimlerde birbirlerimize yardımcı oluyoruz.

Çalışanlarımızın ve ülkemizin problemlerini gidermek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu bağlamda ülkemiz genelinde yaptığımız çalışmalar bunlar. Ayrıca dünyada 40 ülke ile ikili eğitim anlaşmalarımız var. Üç dilde İngilizce, Rusça ve Arapça olmak üzere uluslararası kuruluşlara ve sendikalara bültenlerimiz gidiyor. Çalışmalarımız bu şekilde devam ediyor" dedi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Balkanlıoğlu ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Memurlara ilişkin bir takım hakların zahir olmaması, eşit işe eşit ücret prensibiyle memurların birazda olsa nefes almaları konusunda göstermiş oldukları gayretten dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Sonuçta bizde bir memuruz. Sağlamış oldukları haklardan dolayı bizde faydalanacağız. Mahalli idarelerde sağlanan azda olsa bu imkanın diğer bütün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memur arkadaşlarımıza da sağlanması ümidini taşıyorum” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Bem-Bir Sen Genel Başkanı Turbay, Vali Balkanlıoğlu’na çini işlemeli porselen bir sürahi hediye etti. Öte yandan ziyarette, Afyonkarahisar Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Murat Gürsan da hazır bulundu.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com